VLLO to zmyślna aplikacja umożliwia łatwą i szybką edycję filmów

Dzięki licznym opcjom aplikacji mobilnej „VLLO, My First Video Editor” możesz dostosowywać swoje filmy bezpośrednio na iPhonie lub iPadzie. 

Aplikacja VLLO, My First Video Editor

Edycja filmów może się wydawać skomplikowana, ale z VLLO staje się dziecinnie prosta. Choć VLLO zostało stworzone z myślą o użytkownikach początkujących, zawiera wiele opcji edycji. Twórz gładkie przejścia między filmami oraz zdjęciami i dodawaj klimatyczne filtry, muzykę tła, efekty dźwiękowe, tekst, naklejki i nie tylko. 

Kolekcja darmowych utworów tła i efektów dźwiękowych VLLO stale się powiększa. Dzięki temu nie tylko masz do dyspozycji więcej możliwości, lecz także możesz zadbać o to, żeby Twoje dzieła zawsze były na czasie. 

Każdy może nagrywać filmy w dowolnym miejscu. VLLO to łatwy, ale profesjonalny edytor wideo bez znaku wodnego dla każdego. Jeśli po raz pierwszy tworzysz codzienny vlog lub film na YouTube’a, VLLO to idealna aplikacja dla Ciebie ze swoim niezwykłym intuicyjnym wyglądem.

VLLO to wszechstronny mobilny edytor wideo. Ma nie tylko zaawansowane funkcje, ale także mnóstwo modnych zasobów oraz wolne od praw autorskich podkłady muzyczne i efekty dźwiękowe. Doświadcz płynnego tworzenia wideo ze wszystkim, czego potrzebujesz do tworzenia treści w VLLO.

Początkujący i zwykli użytkownicy będą zadowoleni z edycji wideo dzięki intuicyjnemu, ale precyzyjnemu sterowaniu możliwością podziału, tekstu, podkładu muzycznego i przejść. Dla profesjonalnych redaktorów dostępne są również płatne funkcje premium z animacjami Chroma Key, PIP, mozaiką i klatkami kluczowymi.

 • [Powiększanie i pomniejszanie] Powiększanie i pomniejszanie wideo dwoma palcami bezpośrednio na ekranie. Możesz dostosować kolor tła lub dodać efekty animacji. Dodaj wrażenie zanurzenia w nieruchomym filmie, używając animacji klatek kluczowych.
 • [Łatwa edycja klipów] Edycja klipów, taka jak przycinanie, dzielenie, przyspieszanie, cofanie, zmiana układu i dodawanie dodatkowych zdjęć lub filmów, jest łatwa w obsłudze.
 • [Różne rozdzielczości wideo] Możesz stworzyć swój film w różnych proporcjach: Instagram, YouTube, kwadrat lub kilka innych popularnych proporcji wideo.
 • [Klatka kluczowa mozaiki] Możesz ustawić klatkę kluczową rozmycia lub mozaiki pikseli, aby poruszały się według własnego uznania
 • [Automatyczne śledzenie AI] Możesz sprawić, że obiekty takie jak mozaiki, naklejki i teksty automatycznie podążają za innym obiektem podczas jego przemieszczania się z jednej klatki do drugiej.
 • [AI Auto Caption (mowa na tekst)] VLLO może automatycznie generować napisy jednym dotknięciem. Twórz napisy synchronizujące się z odtwarzaniem w czasie rzeczywistym i stylizuj je.
 • [Chroma-Key] Użyj klawisza chrominancji, aby usunąć tło jednym dotknięciem!
 • [Usuwanie tła AI] VLLO może automatycznie usunąć tło ze zdjęć lub filmów. Usuń tło i zastąp je innym.
 • [Filtry i korekcja kolorów] Stwórz bardziej wyrafinowany film dzięki różnym filtrom i korekcji kolorów. Dostosuj jasność, kontrast, odcień/nasycenie i cienie.
 • [Profesjonalne przejścia] Zastosuj płynne przejścia od rozpuszczania, przesuwania i zanikania do modnej grafiki inspirowanej pop-artem.
 • [PIP] Dodaj warstwę wideo, obrazu lub GIF do swojego filmu za pomocą PIP (obraz w obrazie).
 • [Rozdzielczość 4K] Nagraj wideo w wysokiej rozdzielczości 4K.
Ekrany i funkcje aplikacji VLLO, My First Video Editor
Ekrany i funkcje aplikacji VLLO, My First Video Editor

Poznaj twórców: Koreańskie studio Vimosoft stworzyło VLLO, żeby umożliwić edycję filmów każdemu — zawsze i wszędzie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store