Słuchawki Nothing i AIAIAI łączące przejrzystość i modułowość

Koncepcja słuchawek nausznych od Nothing i AIAIAI to ciekawe połączenie wyjątkowego designu i modułowości w jednej konstrukcji.

Koncept modułowych słuchawek Nothing x AIAIAI

Chociaż jest to nieoficjalny projekt, koncept słuchawek Nothing x AIAIAI pokazują, jak wizje dwóch firm mogą zbiegać się w jednej krótkiej i pięknej konstrukcji — tworząc urządzenie, na które wspaniale się patrzy i świetnie się go używa. Słuchawki Nothing ✕ AIAIAI to mistrzowska klasa kultowego designu, odzwierciedlająca wyjątkowość poszczególnych szczegółów widocznych w AirPodsach Max… z wyjątkiem, tym razem, przejrzystego stylu londyńskiego startupu technologicznego.

Koncepcja słuchawek autorstwa Ma Yc czerpie to, co najlepsze z języków projektowania Nothing i AIAIAI. W przypadku AIAIAI dostępna jest klasyczna konstrukcja TMA-2 Wireless, składająca się z modułowych części, które można łatwo wymieniać. Jednakże styl Nothing ma absolutnie oszałamiającą, piękną przezroczystą obudowę, którą można zobaczyć na nausznikach, na wsporniku ucha, a nawet na poduszkach nausznych.

Wybór przez Ma Yc przezroczystej amortyzacji na zagłówku natychmiast wyróżnia te słuchawki jako zapadające w pamięć… zupełnie jak zagłówek z rozciągliwego materiału w AirPods Max.

Projekty słuchawek są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej, podobnie jak reszta linii Nothing. Konstrukcja jest niemalże hołdem dla bezprzewodowych słuchawek TMA-2 firmy AIAIAI, z wysuwanymi puszkami, wyjmowanymi nausznikami i odłączanymi kablami Aux łączącymi ze sobą elementy słuchawek.

Modułowość nigdy tak naprawdę nie była misją Nothing, ale szczerze mówiąc, estetyczna i modułowa konstrukcja słuchawek AAIAIAI dość dobrze przekłada się na markę Nothing, co mogłoby przysłużyć użytkownikom dzięki takiej współpracy. A może Carl Pei ma to już w planach?

Koncept modułowych słuchawek Nothing x AIAIAI

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Yanko Design | Ma Yc