Zaktualizuj iPhone’a do iOS 17.3.1 – Apple udostępniło aktualizacje też dla innych systemów

Aktualizacje systemów operacyjnych iOS/iPadOS 17.3.1, macOS 14.3.1 i watchOS 10.3.1 dla urządzeń Apple’a rozwiązują problem nakładającego się tekstu.

Uaktualnienie iOS 17.3.1 na iPhonie

Firma Apple udostępniła wczoraj wieczorem aktualizację oprogramowania, którą ostatnio wewnętrznie testowano, zawierającą poprawkę błędów na wszystkich urządzeniach, udostępniając użytkownikom systemy macOS Sonoma 14.3.1, iOS 17.3.1, iPadOS 17.3.1 i watchOS 10.3.1 do zainstalowania. Poprawka dotyczy tekstu, który automatycznie powiela się lub nakłada na siebie w różnych aplikacjach, takich jak Safari, Mail i Wiadomości.

Przeczytaj też: Udział systemu iOS 17 w lutym 2024 roku

Według różnych źródeł, od pewnego czasu użytkownicy doświadczają problemów z powielaniem lub nakładaniem się tekstu w różnych miejscach – na komputerach Mac, iPhone’ach, iPadach i zegarkach Apple Watch.

Na każdym urządzeniu aktualizacja informuje o eliminacji tego samego błędu: „Wpisywany tekst mógł być nieoczekiwanie powielany lub nakładany na inny”.

iPadOS 17.3.1 update na iPada
iPadOS 17.3.1 update na iPada

Mała poprawka pojawia się kilka tygodni po ostatnich wydaniach, takich jak iOS 17.3 i macOS 14.3 — znaczących aktualizacjach następujących po ostatnich głównych wydaniach oprogramowania dla urządzeń.

macOS 14.3.1 update na komputery Mac
macOS 14.3.1 update na komputery Mac

Jak wykonać aktualizację?

Upewnij się, że Twoje urządzenie jest połączone z Wi-Fi i naładowane przynajmniej w 50%. Na swoim urządzeniu wybierz Ustawienia ➔ Ogólne ➔ Uaktualnienia i kliknij Uaktualnij teraz lub Aktualizuj dziś w nocy. Możesz zaktualizować Apple Watch ze swojego iPhone’a, korzystając z aplikacji Watch.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple