Smocza koncepcja zegarka MSI Gaming PC Watch

Zegarek MSI Gaming PC Watch wygląda jak komputerowy zestaw na nadgarstku z motywem Dragon Red.

Koncepcja zegarka MSI Gaming PC Watch
Koncepcja zegarka MSI Gaming PC Watch | fot. Eslam Mhd

Smartfony i laptopy pozwalają nam grać w gry w dowolnym miejscu. Ale to nie zawsze wystarcza, zwłaszcza gdy świat wymaga gotowości i działania bez względu na czas i miejsce. W takiej sytuacji potrzebujesz sprzętu do gier, który będzie integralną częścią codziennego życia i sprawi, że będziesz zawsze gotowy na rozgrywkę. Tutaj rozwiązaniem jest Koncepcja zegarka MSI Gaming PC Watch, która została stworzona przez Eslam Mhd.

Zegarek do gier MSI Gaming PC Watch wykorzystuje pełnoprawny komputer MSI i zmniejsza go do rozmiarów urządzenia do noszenia (wearable), dzięki czemu można go założyć na nadgarstku i za każdym razem być gotowym do gry. Zaprojektowany w motywie Dragon Red (smoczej czerwieni) MSI, zegarek MSI Gaming PC Watcj nie ma sprecyzowanej szczegółowej specyfikacji, poniewaz jest to jedynie koncepcja. Ale z tego, co widzimy na zdjęciach, system jest kompletny z brandingiem i przezroczystą fasadą.

MSI Gaming PC Watch nie ma być jedynie zegarkiem, ma bardzo subtelne adnotacje po prawej stronie, gdzie widoczne są wskazówki zegarka analogowego oraz cztery przyciski po bokach do przełączania funkcji. Od samego początku jest to komputer do noszenia, a jego elementy – wentylatory, grafika, chłodzenie, płyta główna – wszystko widoczne są przez tarczę zegarka. Koperta wygląda na wykonaną z jakiegoś stopu metalu i ma logo MSI na godzinie 3. — czyli tam, gdzie w typowym zegarku naręcznym zwykle znajduje się koronka.

Smartwatche to niemal smartfony do noszenia na nadgarstku. Pomimo popytu, smartwatche nie przyjęły się jeszcze tak dobrze, jak smartfony dziesięć lat temu. Pomysł niesamowitych innowacji w zakresie smartwatchów mógłby być może przenieść się z ideologii smartfonów na peryferia komputerów i kto wie, może wszystko po prostu nabierze tempa. Przynajmniej konstrukcja zegarka MSI Gaming PC Watch sprawia, że wierzę w tę koncepcję.

MSI jest już światowym liderem w dziedzinie rozwiązań do gier i sztucznej inteligencji rzeczy (AIoT). Zawiera jedne z najbardziej wyszukanych komputerów i laptopów do gier, które charakteryzują się mocnym sprzętem, dobrymi systemami chłodzenia, wysokiej klasy grafiką i oszałamiającym oświetleniem RGB.

Wypada tylko, aby gigant technologiczny włożył całe swoje siły w pomysł zegarka PC i doprowadził go do końca. Biorąc pod uwagę dobrze zbudowaną i trwałą konstrukcję MSI na przestrzeni lat, przenośny sprzęt do gier również zapewniłby funkcje i możliwość dostępu do danych oraz wymiany informacji w dowolnym miejscu i czasie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Yanko Design