„Mission: Impossible – Dead Reckoning” od 9 lutego na SkyShowtime

Kolejną część serii „ Mission: Impossible – Dead Reckoning” będzie można oglądać w Polsce online w serwisie VOD SkyShowtime od piątku 9 lutego 2024 roku.

„Mission: Impossible – Dead Reckoning” SkyShowtime

Najnowsza, siódma już część filmu Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One (M:I-7) zadebiutowała w kinach w w lipcu zeszłego roku (w czerwcu w USA), a już za chwilę będzie można oglądać ją w domowym zaciszu. Serwis streamingowy SkyShowtime ujawnił, kiedy tytuł pojawi się online dla subskrybentów. Wszyscy korzystający ze SkyShowtime otrzymają dostęp do tytułu od piątku 9 lutego 2024 roku.

Przeczytaj też: SkyShowtime zapowiedział nowe seriale oryginalne, które pojawią się w 2024 roku

Oprócz najnowszej części serii w serwisie można oglądać wszystkie pozostałe części, które do tej pory się pojawiły. W sumie jest ich obecnie aż sześć, więc mamy trochę czas, żeby je sobie przypomnieć.

W Mission: Impossible – Dead Reckoning główny bohater Ethan Hunt (Tom Cruise) i jego zespół wyruszają na najniebezpieczniejszą w historii misję: wyśledzić nową, przerażającą broń, która zagraża całej ludzkości, zanim wpadnie ona w niepowołane ręce. Gdy stawką jest kontrola przyszłości i losów świata, rozpoczyna się zabójczy wyścig dookoła świata. W obliczu tajemniczego, wszechpotężnego wroga Ethan jest zmuszony uznać, że nic nie może mieć większego znaczenia niż jego misja – nawet życie tych, na których mu najbardziej zależy.

W obsadzie filmu znaleźli się także: Hayley Atwell, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Esai Morales, Pom Klementieff, Mariela Garriga, Henry Czerny, Shea Whigham, Greg Tarzan Davis, Charles Parnell, Frederick Schmidt, Cary Elwes oraz Rob Delaney.

Za reżyserię odpowiada Christopher McQuarrie, który wraz z Erikiem Jendresenem napisali scenariusz do tej historii.

Obejrzyj zwiastun filmu Mission: Impossible – Dead Reckoning:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: SkyShowtime