Infinix Smart 8 Pro z aparatem 50 MP i baterią 5000 mAh

Firma Infinix zaprezentowała swój nowy smartfon Infinix Smart 8 Pro, który jest iteracją zeszłorocznego Smart 8.

Infinix Smart 8 Pro

Marka Infinix wprowadziła na niektóre rynki Smart 8 w zeszłym roku – ten wprowadzony na rynek w Indiach kilka tygodni temu był wyposażony w Helio G36 SoC, aparat 50 MP i XOS 13 oparty na systemie Android 13 Go. Teraz marka ogłosiła Smart 8 Pro, który nie jest nowym smartfonem, ale indyjskim Smart 8. Oznacza to, że Infinix Smart 8 Pro jest wyposażony w procesor Helio G36 SoC, 6,6-calowy wyświetlacz HD+ LCD 90 Hz z systemem Dynamic Island Magic Ring i baterią 5000 mAh z ładowaniem 10 W.

Smartfon działa również pod systemem XOS 13 opartym na systemie Android 13 Go i XOS 13 oraz ma funkcję, która pozwala dzwonić do ludzi na WhatsAppie bez dodawania ich numerów, jednak ta funkcja będzie dostępna za pośrednictwem OTA.

Infinix Smart 8 Pro ma dwie opcje pamięci RAM (4 GB/8 GB) i pamięci masowej (64 GB/128 GB) z możliwością rozszerzenia pamięci za pomocą karty microSD. Wyposażony jest także w trzy aparaty – 8 MP do selfie i główny 50 MP, do których dołączył to, co Infinix nazywa „obiektywem AI”.

Pozostałe najważniejsze cechy Infinix Smart 8 Pro to USB-C, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, montowany z boku skaner linii papilarnych i przetwarzanie dźwięku DTS ze wzmocnieniem Super Volume o 200%.

Infinix Smart 8 Pro jest oferowany w kolorach Timber Black, Shiny Gold, Galaxy White i Rainbow Blue. Infinix nie ujawnił jeszcze ceny i dostępności, ale smartfon jest dostępny w Indiach jako Smart 8 w pojedynczej konfiguracji 4 GB/64 GB w cenie 7499 INR (90 USD/85 EUR). Dlatego jeśli Infinix wypuści Smarta 8 Pro w Indiach, będzie on miał inną specyfikację.

Infinix Smart 8 Pro 9kolory)

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Infinix | GSM Arena