Podczas zakupów w Biedronce możesz wesprzeć 32. Finał WOŚP

Przygotuj się do 32. Finału WOŚP z Biedronką – to już ostatnie dni, aby w trakcie codziennych zakupów wesprzeć cel tegorocznej zbiórki, płuca po pandemii.

Biedronka | 32. Finał WOŚP (2024)

Biedronka rozpoczyna odliczanie do 32. Finału WOŚP. To już ostatni moment, aby zaopatrzyć się w charakterystyczne gadżety oznaczone czerwonym serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aby ułatwić klientom jeszcze większe zaangażowanie, Biedronka od czwartku (25 stycznia 2024 roku) do finałowej niedzieli handlowej (28 stycznia 2024 roku), wprowadza specjalną promocję. Wszystkie artykuły oznaczone logotypem WOŚP, w tym również kultowe, biedronkowe czapki, będzie można nabyć 30% taniej, przy zakupie dwóch produktów.

Pomaganie jest jak oddychanie. Wiedzą dobrze o tym klienci Biedronki, którzy już od grudnia ubiegłego roku w trakcie codziennych zakupów mogą poczuć wspaniałą atmosferę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspierając finansowo cel najbliższej akcji – „Płuca po pandemii”.

Od stycznia we wszystkich sklepach sieci w całej Polsce dostępna jest też najnowsza kolekcja zimowych czapek z emblematem Biedronki i czerwonym serduszkiem WOŚP. Całkowity przychód z ich sprzedaży, z wyłączeniem podatku VAT, zostanie przekazany na wsparcie celu 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Klienci Biedronki mogą również wspierać Finał, kupując licencjonowane produkty sygnowane czerwonym serduszkiem w charakterystycznej, orkiestrowej szacie graficznej, m.in. damskie lub męskie t-shirty, kolorowe skarpety dla dzieci i dorosłych, smycze, breloczki, magnesy, ceramiczne kubki, apteczki samochodowe, czy kalendarze.

Na kilka dni przed 32. Finałem Biedronka wprowadza specjalną promocję. Wszystkie artykuły przemysłowe i tekstylia, oznaczone logotypem WOŚP, w tym również zimowe, Biedronkowe czapki, będzie można nabyć 30% taniej, przy zakupie dwóch produktów lub ich wielokrotności z kartą Moja Biedronka lub aplikacją. Obowiązuje limit dzienny – maksymalnie 6 produktów objętych rabatem, które można mieszać dowolnie.

Poza zakupem specjalnych produktów, klienci Biedronki we wszystkich sklepach sieci w Polsce mają możliwość przekazywania donacji zarówno na kasach samoobsługowych, jak i tradycyjnych, dowolną kwotą będącą wielokrotnością złotówki – w gotówce, jak i korzystając z karty płatniczej. Dodatkowo pieniądze mogą wrzucać do finałowych puszek WOŚP, specjalnie zaprojektowanych dla Biedronki.

Oferta Biedronki z okazji 32. Finału WOŚP (2024)
Oferta Biedronki z okazji 32. Finału WOŚP (2024)

Ponadto, poza zbiórkami w sklepach i sprzedażą licencjonowanych produktów, Biedronka, która już po raz trzeci jest sponsorem głównym, oddała 4 unikatowe doświadczenia na aukcje charytatywne WOŚP, które z pewnością zainteresują fanów piłki nożnej,  rodziców, czy wielbicieli Tik Toka:

  • 2 bilety Gold na mecz Polska – Estonia na PGE Narodowym w Warszawie. Zwycięzca licytacji będzie miał możliwość przeżycia na żywo meczu w loży VIP Gold, która nie tylko gwarantuje najlepsze miejsca na stadionie, ale także umożliwia korzystanie z cateringu oraz nielimitowanego Open Baru. Dodatkowo zwycięzca licytacji odbierze piłkę i koszulkę reprezentacji Polski, obie ozdobione autografami wszystkich zawodników. (Link do aukcji).
  • Udział w nagraniu wideo reklamowego o tematyce kulinarnej na Tik Toku, nawiązującego do jednej z międzynarodowych, limitowanych akcji kulinarnych. Wideo z udziałem zwycięzcy zostanie opublikowane na uwielbianym przez setki tysięcy użytkowników oficjalnym profilu Biedronki na Tik Toku. (Link do aukcji).
  • Profesjonalna sesja zdjęciowa dla rodziców i ich małej pociechy z marką Dada. Zwycięzca tej aukcji zyska możliwość stworzenia i uwiecznienia na ponadczasowych fotografiach wspólnych chwil pełnych radości oraz miłości dla swojej rodziny. Co więcej, zdjęcia z tej wyjątkowej sesji trafią na oficjalny profil instagramowy marki Dada. (Link do aukcji).
  • Wyjątkowy zestaw wszystkich 9 książek wydanych dotychczas w ramach konkursu literackiego „Piórko”. Osoba, która je wylicytuje, będzie miała możliwość nie tylko zdobycia całej kolekcji książeczek dziecięcych, ale też przedpremierowego zrecenzowania nowej pozycji, która zostanie wydana w nadchodzącym roku w ramach 10. jubileuszowej edycji konkursu. (Link do aukcji).

Ostatnie dwa Finały WOŚP Biedronka i jej klienci wsparli kwotą ponad 14,5 mln złotych. 

32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Biedronka