Google wydaje Pixel 8 Pro w nowym kolorze „Minty Fresh”

Google zapowiadało ostatnio nowy kolor „Minty Fresh” i zaledwie dzień przed oficjalnym ujawnieniem w końcu pojawiło się zdjęcie Pixela 8 Pro w nowym zielonym odcieniu.

Google Pixel 8 Pro w  kolorze MintyFresh
Google Pixel 8 Pro w kolorze MintyFresh

W zeszłym tygodniu Google zamieściło w mediach społecznościowych zapowiedź „Minty Fresh” dla Pixela 8 Pro. Od tego czasu zwiastuny były kontynuowane i tak naprawdę nie były aż tak subtelne w zapowiadaniu nowej kolorystyki serii Pixel 8. Odliczanie pierwotnie wskazywało na premierę 25 stycznia o północy czasu pacyficznego (PT), ale od tego czasu Google przesunęło tę datę o kilka godzin wstecz.

Ale teraz, w typowy dla Google’a sposób, nowa kolorystyka Pixela wyciekła nieco wcześniej. Evan Blass na Twitterze/X udostępnił render Pixela 8 Pro w nowym kolorze „Minty Fresh”, który prawdopodobnie nazywa się po prostu „Mint”.

Nazwa ta jest szczególnie prawdopodobna, ponieważ Google sprzedaje już w Google Store wersję „Mint” swojego oficjalnego etui Pixel 8 Pro w bardzo podobnym odcieniu zieleni.

Wyciekły obraz przedstawia urządzenie w jasnozielonym kolorze z zieloną wersją tapety, która jest preinstalowana w innych wersjach kolorystycznych Pixela 8 i 8 Pro. Warto zauważyć, że ten zielony kolor tapety jest również obecny na istniejących jednostkach, po prostu nie jest ustawiony domyślnie. Kolor pojawił się nawet już w czerwcu, co wówczas sugerowało niektórym, że zielony Pixel będzie dostępny w dniu premiery.

Oprócz tego inny obraz zauważony przez użytkownika na Reddicie przedstawia nowy kolor reklamowany w biuletynie sprzedawcy. Ten sprzedawca ma siedzibę w Australii, co przynajmniej potwierdza, że nowy kolor nie będzie dostępny wyłącznie na rynku amerykańskim.

Google Pixel 8 Pro w kolorze MintyFresh

Smartfon ma zostać do sprzedaży przez Google’a już od dzisiaj.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: 9TO5Google