LAMAX InstaKid1 już dostępny na rynku!

LAMAX InstaKid1 to nie tylko urządzenie, które perfekcyjnie uchwyci każdy moment, ale również otworzy przed dziećmi fascynujący świat fotografii, pozwalając dzielić się najlepszymi chwilami z przyjaciółmi i rodziną.

LAMAX InstaKid1
LAMAX InstaKid1

Kamera LAMAX InstaKid1 oferuje szeroki zakres funkcji, takich jak filmowanie, odtwarzanie muzyki i gry. Dostępna jest w dwóch uroczych wersjach kolorystycznych: niebieskiej i różowej, dając najmłodszym możliwość wyboru swojego ulubionego odcienia. LAMAX InstaKid1 posiada 2,4-calowy kolorowy wyświetlacz, na którym każde dzieło rąk młodego adepta fotografii można obejrzeć zaraz po zrobieniu zdjęcia.

Zobacz też: LAMAX HighComfort ANC to wygodne i niedrogie słuchawki bezprzewodowe z redukcją szumów

Aparat ma 18 różnych ramek, 8 efektów i 5 kolorowych filtrów dzięki czemu wnosi dodatkową dawkę kreatywności. Za sprawą wbudowanej baterii o pojemności 800 mAh InstaKid1 jest gotów na długie sesje fotograficzne i filmowe. Bogactwo funkcji obejmuje również możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości interpolowanej 1080p lub rzeczywistej 720p.

Ładowanie odbywa się za pomocą uniwersalnego złącza USB-C, co umożliwia łatwe naładowanie aparatu w dowolnym miejscu. Urządzenie obsługuje karty microSD o pojemności do 32GB, dzięki czemu można z pełnym komfortem odkrywać fascynujący świat fotografii, korzystając z dużej przestrzeni do przechowywania ulubionych zdjęć i filmów.

Jednym z najbardziej porywających elementów InstaKid1 jest możliwość natychmiastowego drukowania zdjęć. Dzięki rolce papieru termicznego, bez konieczności używania tonerów czy atramentu, można otrzymać oryginalne czarno-białe zdjęcie w zaledwie kilka sekund. W zestawie znajdują się dwie rolki papieru termicznego, a jedna z nich to również samoprzylepna rolka, umożliwiająca tworzenie naklejek do ozdabiania notesów czy laptopów.

LAMAX InstaKid1

Z LAMAX InstaKid1 nie ma mowy o nudzie. Wraz z aparatem najmłodsi otrzymują szereg mini-rozrywek: sprzęt pełni funkcję przenośnego odtwarzacza MP3, umożliwiając słuchanie ulubionej muzyki i obsługuje wbudowane gry, w tym kultowego węża. To magiczne urządzenie, które otwiera przed dziećmi drzwi do świata kreatywności i radości z tworzenia niezapomnianych zdjęć. Dzięki niemu dzieciaki mogą uwieczniać swoje ulubione chwile, dzieląc się nimi w unikalny sposób z najbliższymi.

Urządzenie jest dostępne w sieci sklepów: Sferis, GoCam, ekamery.pl, w oficjalnym sklepie internetowym LAMAX oraz na Allegro.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: LAMAX