Serial kryminalny „Dżentelmeni” już w marcu

Netflix zapowiedział właśnie nowy serial kryminalny „Dżentelmeni”, który jest spinoffem filmu Guya Ritchiego.

Serial „Dżentelmeni” (Netflix 2024)

Słynny Guy Ritchie w swojej karierze zajmował się wieloma gatunkami, ale prawdopodobnie najbardziej znany jest z pisania i reżyserowania oryginalnych komedii akcji. Ritchie nieczęsto przepada za sequelami, ale teraz serwis Netflix udostępnił pierwszy zwiastun swojego nowego serialu kryminalnego Dżentelmeni (tyt. oryg. The Gentlemen), będącego spinoffem filmu Ritchiego z 2019 roku pod tym samym tytułem.

The Gentlemen (2019) to gwiazdorska komedia akcji napisana i wyreżyserowana przez Guya Ritchiego, której bohaterem jest król marihuany Michael „Mickey” Pearson (Matthew McConaughey), który próbuje sprzedać swoje przestępcze imperium. W obsadzie znaleźli się także Charlie Hunnam, Michelle Dockery, Jeremy Strong, Colin Farrell i Hugh Grant.

W spinoffie Netflixa pt. Dżentelmeni Theo James wciela się w Eddiego Halsteada, który niedawno odziedziczył od ojca dużą wiejską posiadłość. Następnie odkrywa, że odziedziczona przez niego ziemia jest częścią marihuanowego imperium Pearsona, a przestępcy z całej Wielkiej Brytanii chcą mieć w tym udział. Eddie musi teraz chronić swoją rodzinę, ale po drodze zasmakuje życia przestępcy.

Oprócz Jamesa w obsadzie występują także Ray Winstone jako kryminalista i założyciel imperium konopi Bobby Glass, Kaya Scodelario jako jego córka Susie, Daniel Ings jako Freddy Halstead, Joely Richardson jako Lady Sabrina Halstead, Giancarlo Esposito, Peter Serafinowicz, Vinnie Jones, Chanel Cresswella, Maxa Beesleya, Harry’ego Goodwinsa i Ruby Sear.

Oprócz tego, że jest uznawany za twórcę, współscenarzystę i producenta wykonawczego, Ritchie wyreżyseruje także dwa pierwsze odcinki serialu. Netflix nie podał jeszcze dokładnej daty premiery serialu, ale na pewno pojawi się w marcu 2023 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix