Premiera polskiej marki BeLike oferującej elektronikę z kategorii beauty

Firma 4cv Mobile wprowadza na rynek markę własną z segmentu elektroniki użytkowej beauty – BeLike.

Elektronika użytkowa z kategorii beauty marki BeLike

Premierowo w ofercie BeLike dostępnych jest już pięć urządzeń do oczyszczania i pielęgnacji cery: do peelingu kawitacyjnego, mikrodermabrazji, masażu okolic oczu oraz dwie szczoteczki do oczyszczania twarzy.  W ofercie BeLike pojawiło się urządzenie do peelingu kawitacyjnego z 3 trybami pracy: oczyszczanie, nawilżenie oraz lifting. Za pomocą technologii ultradźwiękowej głęboko oczyszcza ono cerę z zabrudzeń oraz sebum, a także złuszcza martwy naskórek. Wykorzystana w nim częstotliwość drgań to 15 kHz.

Zobacz też: Ekosuszarka AirLight Pro od L’Oréal

Dodatkowo urządzenie do peelingu kawitacyjnego wspiera redukcję widoczności zmarszczek, leczenia trądziku i ujędrniania skóry. Za jego pomocą możliwe jest także wykonanie zabiegu senoforezy, polegającego na wtłaczaniu substancji aktywnych w głąb skóry za pośrednictwem ultradźwięków, co wspomaga wchłanianie się preparatów pielęgnacyjnych.

Korzystanie z urządzenia polecane jest osobom ze skórą tłustą, mieszaną i trądzikową, a także suchą i pozbawioną blasku. Moc urządzenia do 2 W, zasilanie przebiega za pomocą akumulatora o pojemności 500 mAh, zestaw zawiera przewód USB do ładowania. Urządzenie do peelingu kawitacyjnego BeLike w kolorze białym dostępne jest w cenie 99,99 zł. 

BeLike - szczoteczka do twarzy
BeLike – szczoteczka do twarzy

Premierowo na rynku ukazało się także urządzenie do mikrodermabrazji BeLike z 4 poziomami intensywności pracy. Zabieg mikrodermabrazji wspomaga usuwanie zanieczyszczeń ze skóry, pomaga odblokowywać pory oraz wspiera proces przywracania skórze gładkości. Urządzenie posiada 6 wymiennych głowic, z czego 3 dopasowane są do potrzeb konkretnych partii: do ciała, twarzy oraz okolic oczu i ust. Dwie końcówki, różniące się wielkością otworu ssącego, pozwalają na dopasowanie urządzenie do potrzeb skóry w zależności od typu cery oraz rodzaju zanieczyszczeń.

Ostatnia końcówka, z otworem owalnym, służy do pielęgnacji wspierającej usuwanie drobnych zmarszczek. Urządzenie BeLike ma moc 3 W oraz posiada zasilanie akumulatorowo-sieciowe, jego akumulator ma pojemność 500 mAh, a w zestawie znajduje się bezprzewodowa stacja dokująca wraz z przewodem USB. Urządzenie do mikrodermabrazji BeLike w kolorze białym dostępne jest w cenie 119,99 zł. 

BeLike - szczoteczka soniczna

Masażer do okolic oczu BeLike wyposażony jest w 3 tryby masażu: wibracje, nagrzewanie oraz wibracje + nagrzewanie. Częstotliwość wibracji to 180/sekundę, a temperatura nagrzewania to ok 42°C. Urządzenie działa z mocą 4,2 W, a zastosowany w nim akumulator ma pojemność 200 mAh, jego naładowanie trwa do 90 minut. W zestawie znajduje się kabel ładujący. Masażer do okolic oczu BeLike w kolorze różowym dostępny jest w cenie 79,99 zł. 

BeLike - masażer okolic oczu
BeLike – masażer okolic oczu

Premierowo ukazały się także szczoteczki do oczyszczania twarzy BeLike wyposażone w 4 tryby pracy: soniczna w kolorze zielonym w cenie 59,99 zł oraz okrągła obrotowa w kolorze różowym dostępna w cenie 69,99 zł.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: 4cv Mobile