Rabbit R1 sprzedał się w 10 tys. sztuk w ciągu jednego dnia

Firma Rabbit sprzedała aż 10.000 sztuk swojego kieszonkowego towarzysza opartego na sztucznej inteligencji R1 w ciągu 24 godzin.

Pierwsza partia Rabbit R1 wyprzedana

Ruszyły przedsprzedaże drugiej artii produkcyjnej przenośnego urządzenia AI „Large Action Model” R1 za 199 dolarów po jego debiucie na targach CES 2024, który wzbudził ogromne zainteresowanie. Pierwsza partia R1, kieszonkowego gadżetu firmy Rabbit, który ma za Ciebie korzystać z Twoich aplikacji, została już wyprzedana. We wpisie na X (dawniej Twitterze) startup Rabbit ogłosił, że w ciągu zaledwie jednego dnia sprzedał 10.000 sztuk.

„Kiedy zaczynaliśmy budować R1, powiedzieliśmy wewnętrznie, że będziemy szczęśliwi, jeśli sprzedamy 500 urządzeń w dniu premiery” – pisze Rabbit. „W ciągu 24 godzin pobiliśmy ten wynik już 20 razy!”

We wtorek na targach CES firma Rabbit zaprezentowała model R1 wyposażony w mały ekran dotykowy o przekątnej 2,88 cala, który działa na firmowym systemie operacyjnym Rabbit. Urządzenie wykorzystuje Large Action Model (LAM, pol. „duży model działania”), który działa jako „rodzaj uniwersalnego kontrolera dla aplikacji”.

Dzięki temu może odtwarzać muzykę, kupować artykuły spożywcze i wysyłać wiadomości za pośrednictwem jednego interfejsu bez konieczności korzystania z telefonu. Pozwala także przeszkolić urządzenie w zakresie interakcji z określoną aplikacją.

Chociaż pierwsza partia została wyprzedana, nadal możesz zamówić urządzenie R1 w przedsprzedaży na stronie Rabbit. Rabbit twierdzi, że przewidywany termin dostawy przypada na okres od kwietnia do maja 2024 roku. Jeśli jednak udało Ci się złożyć zamówienie przed wyprzedaniem pierwszej partii urządzeń, spodziewaj się, że wysyłka rozpocznie się w marcu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Rabbit