OnePlus Buds 3 z ANC i w przystępnej cenie!

Słuchawki douszne OnePlus Buds 3 oficjalnie zaprezentowane. Wyposażone są w aktywną redukcję szumów, podwójne sterowniki, i mają przystępną cenę

Słuchawki douszne OnePlus Buds 3 (czarne)

Firma OnePlus zorganizowała w tym tygodniu duże wydarzenie w Chinach, podczas którego zaprezentowała swój pierwszy flagowiec na rok 2024 – Ace 3 (znany na całym świecie jako OnePlus 12R). Wraz z nowym telefonem chińska firma zaprezentowała niedrogie słuchawki OnePlus Buds 3. Wiele szczegółów na temat specyfikacji tych słuchawek wyciekło przed oficjalnym ogłoszeniem i prawie wszystkie są zgodne z tym, co ujawniono podczas premiery OnePlusa.

Na przykład OnePlus Buds 3 wyposażono w podwójne sterowniki, tę samą technologię co w OnePlus Buds Pro. Zgodnie z oczekiwaniami mają one też aktywną redukcję szumów (ANC do 49 dB). Interesujące w tej implementacji ANC jest to, że OnePlus Buds 3 są wyposażone w inteligentny tryb, który może dostosować poziomy aktywnej redukcji hałasu w zależności od otoczenia.

OnePlus Buds 3 mają certyfikat IP55 i wbudowany system 3 mikrofonów, który pomaga lepiej dostosować poziomy ANC do otoczenia. OnePlus ujawniło również, że w słuchawkach dousznych znajduje się akumulator o pojemności 58 mAh, a w zestawie jest etui ładujące ze znacznie większym akumulatorem o pojemności 520 mAh.

Jeśli chodzi o design, OnePlus Buds 3 ważą razem mniej niż 10 gramów i mają błyszczące wykończenie. Można je teraz zamówić w przedsprzedaży w Chinach w kolorze czarnym lub niebieskim za równowartość 65 dolarów.

Słuchawki douszne OnePlus Buds 3 i etui ładujące (czarne)
Słuchawki douszne OnePlus Buds 3 i etui ładujące (czarne)

OnePlus Buds 3 najprawdopodobniej zostaną wprowadzone na rynek globalny, chociaż data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Oczekujemy również, że cena zostanie dostosowana w zależności od rynku, więc mogą nie być tak tanie, jak w Chinach.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: OnePlus | Phone Arena