Galaxy Unpacked już 17 stycznia 2024 roku

Samsung oficjalnie zapowiedział wydarzenie Galaxy Unpacked dotyczące AI i Galaxy S24 na 17 stycznia 2024 roku.

Samsung Galaxy Unpacked 17 stycznia 2024 r.

Transmisja wydarzenia Samsung Galaxy Unpacked rozpocznie się 17 stycznia 2024 roku o godzinie 19:00 czasu polskiego i oprócz rozwiązań dotyczących sztucznej inteligencji, koreański producent powinien zaprezentować serię Galaxy S24. Konferencja odbędzie się w SAP Center, ponieważ nic nie mówi lepiej „idź na całość lub idź do domu” niż arena NHL.

Zobacz też: Rysik S Pen Creator Edition Samsunga to odpowiedź na Apple Pencil

Firma twierdzi, że zobaczymy „najnowsze pozycje w ofercie urządzeń mobilnych Galaxy”, którymi z całą pewnością będzie seria S24. Głównym tematem będzie sztuczna inteligencja (AI) – nie ma w tym nic dziwnego.

Plotki wskazują również, że S24 Ultra otrzyma nową tytanową obudowę – to powinno Cię zainteresować, jeśli widzieliście dosłownie jakąkolwiek reklamę iPhone’a 15 Pro – a metaliczna grafika 3D w zaproszeniu na wydarzenie z pewnością wydaje do tego nawiązywać. Organizacja wydarzenia na podwórku Apple’a prawdopodobnie też nie jest przypadkowa!

Jak zwykle Samsung udostępnił „rezerwacje” dla zamówień przedpremierowych, dzięki którym klienci mogą otrzymać kredyt w wysokości 50 USD, jeśli zamówią jeden z telefonów w przedsprzedaży. Nie ma zobowiązania, aby dokończyć zakup i faktycznie go kupić.

Więcej dowiemy się już wkrótce, obejrzyj zapowiedzi wydarzenia:

Nadchodzi Galaxy AI

Wkrocz w erę Galaxy AI. Uwolnij zupełnie nowe poziomy kreatywności, produktywności i możliwości – zaczynając od urządzenia, które towarzyszy Ci na co dzień w życiu. Twojego smartfona.

Więcej na stronie wydarzenia samsung.com/pl/unpacked.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Samsung