iHeal Ring to inteligentna obrączka od KospetiHeal

Nowy iHeal Smart Ring mierzy „ciśnienie krwi” i ma oszałamiającą żywotność baterii do 100 dni – teraz jest dostępny o połowę taniej.

iHeal Ring Ceramic Fashion Health Monitor

Oprócz smartwatchów iHeal 5 i iHeal 5R, KospetiHeal wprowadził na rynek nowy inteligentny pierścień iHeal Ring Ceramic Fashion Health Monitor. Podobnie jak w przypadku smartwatchów, producent obiecuje sporo funkcji w jeszcze bardziej kompaktowym, poręcznym formacie, jednak należy do tego podchodzić z przymrużeniem oka. Według producenta nowa obrączka iHeal Ring mierzy nie tylko tętno i poziom tlenu we krwi, ale także ciśnienie krwi. Zapewnia również żywotność baterii nawet przez 100 dni.

Sprawdź też: M1 to ciekawa i niedroga inteligentna obrączka

Jak wynika z komunikatu prasowego KospetiHeal, nowy iHeal Ring jest w stanie mierzyć m.in. ciśnienie krwi. Powinniśmy jednak podchodzić do takich twierdzeń z dozą sceptycyzmu, ponieważ nie jest to produkt medyczny, a producenci tanich urządzeń do noszenia często obiecują wiele, ale tego typu funkcjom brakuje precyzji, a nawet funkcjonalności.

Pozostałe zapowiadane funkcje w iHeal Ringu będą jednak prawdopodobnie bardziej niezawodne. Inteligentna obrączka powinna między innymi mierzyć tętno i zawartość tlenu we krwi, czyli saturację (SpO₂), a tym samym zapewniać podstawowy przegląd stanu zdrowia użytkownika. Mówi się także o monitorowaniu snu i różnych trybach sportowych. Dzięki IPX8 pierścień iHeal, który waży 5 g i ma grubość 3,3 mm, jest również wodoodporny i dzięki temu można go nosić podczas uprawiania sportów wodnych.

Najważniejsze funkcje i parametry inteligentnej obrączki iHeal Ring
Najważniejsze funkcje i parametry inteligentnej obrączki iHeal Ring

Producent twierdzi, że przy normalnym użytkowaniu bateria wytrzymuje do 7 dni. Ci, którzy kupią stację ładującą power bank za dodatkowe 10 dolarów, mogą korzystać nawet 100 dni bez gniazdka elektrycznego, co jest już możliwe nawet w przypadku słuchawek od dłuższego czasu.

Nowy pierścień iHeal Ring jest dostępny bezpośrednio w sklepie internetowym KospetiHeal. Według producenta sugerowana cena detaliczna wynosi 199,99 USD. Dzięki rabatowi w wysokości 100 USD inteligentny pierścień jest obecnie dostępny za jedyne 99,99 USD (ok. 394 zł). Jest dostępny w kolorze srebrno-czarnym lub ceramicznym białym i w czterech rozmiarach od 49 do 68 mm średnicy.

iHeal Smart Ring w kolorze czarnym i białym

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: KospetiHeal | NotebookCheck