Przypinki uwalniające ładne zapachy, przyczepisz do wszystkiego!

Dzięki temu małemu gadżetowi możesz zachować świeżość i wszędzie, przyczepiając go do klapy w marynarce, mankietu, czapki czy plecaka.

Kolory przypinek-dyfuzorów zapachu ALMA

Zmysł węchu jest uważany za coś oczywistego w porównaniu do wzroku, a nawet słuchu, ale zapachy w rzeczywistości mają często subtelny, ale znaczący wpływ na nasz nastrój, a nawet zdrowie. Nieprzyjemne zapachy mogą wytrącić nas z równowagi, podczas gdy aromatyczne zapachy mogą nas uspokoić lub dodać energii. Niestety, nie mamy żadnej kontroli nad tym, co czujemy, a nawet jak pachniemy w ciągu dnia, chyba że cały czas nosimy przy sobie butelkę perfum.

Bardziej praktycznym rozwiązaniem byłoby noszenie przez cały dzień niewielkiej ilości ulubionego zapachu przy sobie lub w pobliżu i właśnie to oferuje ta pomysłowa przypinka w niepozornym kształcie guzika.

Dyfuzory olejków aromatycznych stały się obecnie dość modne i dostępne są we wszystkich kształtach i rozmiarach. Wszystkie jednak ograniczają się do stosowania w pomieszczeniach, często umieszczane na płaskiej powierzchni, takiej jak stół lub półka. Możesz zabrać ze sobą małą butelkę swojego ulubionego olejku, ale olejki te są dość mocne, jeśli nie znajdziesz sposobu na rozproszenie zapachu jaki oferuje dyfuzor. Przenośne dyfuzory zapachów są niestety nadal nieporęczne i niewygodne w użyciu, szczególnie gdy trzeba je wyjąć z torby lub torebki i położyć na jakiejś powierzchni.

Aromatyczna przypinka ALMA od Cement Produce Design to proste, ale eleganckie rozwiązanie, które pozwala cieszyć się delikatnym zapachem aromatycznych olejków. Te przypinki, to tak naprawdę maleńkie pojemniki, w których można umieścić kawałek waty nasączonej olejkiem zapachowym. To skutecznie rozprasza zapach i automatycznie rozprowadza go wokół przypinki, nie trzeba odkładać pojemnika ani trzymać go w dłoni. To jak Twoja osobista bańka zapachowa, która wszędzie podąża za Tobą.

Przypinki mają kształt dość grubych guzików, więc łatwo je zamaskować i przypiąć do dowolnego miękkiego materiału, w tym ubrań, czapek, toreb i nie tylko. Każdy element jest wykonany z pojedynczego bloku aluminium i wykonany ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników, którzy poświęcają wiele godzin uwagi i miłości na każdą pojedynczą przypinkę.

Przypinki zapachowe ALMA (przenośny dyfuzor zapachu)
Przypinki zapachowe ALMA (przenośny dyfuzor zapachu)

Są one następnie farbowane przy użyciu „alumitu”, który nadaje im lśniący kolor. Proces ten skutkuje różnicami w kolorze w zależności od partii produkcyjnej, co z kolei nadaje każdej przypince niepowtarzalny charakter wizualny.

Dzięki dyskretnemu designowi w kształcie guzika te przypinki mogą być równie subtelne, jak wydzielane przez nie zapachy. Niezależnie od tego, czy chcesz chodzić przez cały dzień pachnąc zapachem, chcesz zawsze wąchać ulubione olejki, gdziekolwiek jesteś, czy też chcesz mieć pewność, że Twoja odzież i akcesoria nie wchłaniają nieprzyjemnych zapachów, te stylowe przypinki upiększą Twój dzień.

Przypinki zapachowe ALMA na odzieży

Dzięki kropli lub dwóm olejku eterycznego dyfuzor zapachowy pozwoli Ci nosić własną bańkę zapachową zawsze i wszędzie. Cena pojedynczej przypinki to około 49 dolarów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Cement Produce Design | Yanko Design