Pixelmator Pro 3.5.1 otrzymuje kolekcję szablonów App Store

W aktualizacji programu Pixelmator Pro 3.5.1 wprowadzono nowe opcje dla twórców aplikacji — kolekcję profesjonalnie zaprojektowanych szablonów do sklepu App Store.

Pixelmator Pro 3.5.1 uaktualnienie

Zaledwie dwa dni od wydania Pixelmator Pro 3.5 (Flare) z pełną obsługą i edycją warstw HDR, firma wydała uaktualnienie Pixelmator Pro 3.5.1 z nowymi, przydatnymi funkcjami. Od wielu popularnych układów zrzutów ekranu po alternatywne palety kolorów – zupełnie nowe szablony do sklepu App Store w Pixelmator Pro 3.5.1 mają wszystko, czego potrzebujesz, aby tworzyć przyciągające wzrok zrzuty ekranu do sklepu z aplikacjami firmy Apple. Zrzuty ekranu aplikacji to jedna z pierwszych rzeczy, które zauważają ludzie, gdy natkną się na Twoją aplikację w App Store. Jest to doskonała okazja, aby na pierwszy rzut oka zaprezentować najważniejsze funkcje aplikacji i zrobić świetne pierwsze wrażenie.

Dzięki ponad 30 różnym szablonom dla aplikacji na komputery Mac, iPhone’a i iPada w programie Pixelmator Pro 3.5.1 łatwo stworzysz profesjonalne zrzuty ekranów do sklepu App Store dla dowolnej aplikacji. Po prostu zastąp obraz zastępczy i tekst w szablonie, a za pomocą kilku kliknięć zrzut ekranu aplikacji będzie gotowy do publikacji.

Każdy szablon zawiera także szereg różnych palet kolorów, dzięki czemu możesz wybrać kombinację kolorów, która najlepiej pasuje do Twojej aplikacji mobilnej. Jeśli chcesz dodać osobisty charakter swoim zrzutom ekranu, możesz dowolnie dostosowywać kolory, czcionki, a nawet całe układy, aby dopasować je do unikalnego stylu aplikacji lub tożsamości marki.

Szablony spełniają wszystkie wymagania techniczne i wytyczne sklepu App Store — są dostępne we wszystkich niezbędnych rozmiarach, więc możesz po prostu stworzyć projekt, który Ci się podoba i mieć pewność, że będzie wyglądał dobrze, gdy prześlesz go do App Store’a.

Edycja szablonów ze screenami do sklepu App Store w Pixelmator Pro 3.5.1
Edycja szablonów ze screenami do sklepu App Store w Pixelmator Pro 3.5.1

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje krok po kroku dotyczące przygotowania zrzutów ekranu do App Store, zapoznaj się z tym szczegółowym przewodnikiem.

Nowe makiety i szablony

Oprócz szablonów do sklepu App Store aktualizacja Pixelmator 3.5.1 wprowadza nowe makiety urządzeń, w tym najnowsze makiety smartwatcha Apple Watch Ultra i smartfona iPhone 15 Pro Max. Znajdziesz także nowe makiety iPada Pro, teraz dostępne w orientacji poziomej. A dla biznesowych profesjonalistów dostępne są także nowe szablony wizytówek — wszystkie zoptymalizowane i gotowe do druku.

Nowe makiety i szablony w Pixelmator Pro 3.5.1
Nowe makiety i szablony w Pixelmator Pro 3.5.1

Aktualizacja Pixelmator Pro 3.5.1 jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników, którzy kupili program już wcześniej, pobierz ją ze sklepu App Store’a. Wyprzedaż Pixelmatora Pro dobiega końca, ale wciąż jest czas, aby kupić go za jedyne 129,99 zł i poznać wszystkie nowości w najnowszej wersji!

Opis nowości w Pixelmator Pro 3.5.1

Pixelmator Pro 3.5.1 dodaje wspaniałą nową kolekcję szablonów App Store przeznaczonych do prezentowania aplikacji w App Storze, wprowadza nowe makiety urządzeń, w tym Apple Watch Ultra, iPhone 15 Pro Max i nie tylko. Aktualizacja poprawia także obsługę obrazów HDR z przezroczystością.

Szablony App Store i nowe makiety

  • Całkowicie nowa kolekcja szablonów App Store w Pixelmator Pro ułatwia twórcom aplikacji szybkie i piękne prezentowanie swoich aplikacji w sklepie App Store.
  • Dzięki ponad 30 szablonom stworzonym przez projektantów możesz teraz tworzyć zrzuty ekranu komputera Mac, iPhone’a, iPada i aplikacji wieloplatformowych, korzystając z popularnych układów.
  • Wszystkie szablony zostały utworzone zgodnie z najlepszymi praktykami projektowymi i w pełni spełniają wszystkie wymagania App Store, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zrzuty ekranu Twoich aplikacji będą wyglądać idealnie, gdy prześlesz je do App Store’a.
  • Szablony można w pełni dostosowywać, dzięki czemu można zmieniać teksty, kolory, dodawać cienie urządzeń i nie tylko, aby dopasować je do stylu aplikacji lub tożsamości marki.
  • Bez wysiłku kopiuj niestandardowe projekty pomiędzy różnymi układami szablonów, aby tworzyć różnorodne, ale spójne stylistycznie zrzuty ekranu aplikacji.
  • Dodano nowe makiety urządzeń dla Apple Watch Ultra i iPhone 15 Pro Max, a także makiety urządzeń iPad Pro w orientacji poziomej.

Inne ulepszenia i poprawki

  • Poprawiona stabilność Pixelmator Pro podczas pracy z filmami i obrazami HDR.
  • Naprawiono błąd, podczas którego po zastosowaniu funkcji Super Resolution (Super Rozdzielczość) do obrazu HDR z przezroczystością czasami wokół krawędzi obrazu pojawiały się artefakty.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Pixelmator