Nowy pakiet #GIGACZAD w Virgin Mobile

Operator wirtualny Virgin Mobile ogłosił nowy pakiet o nazwie #GIGACZAD i nawet 5000 GB przez rok w swoich ofertach na kartę.

Nowy pakiet #GIGACZAD i nawet 5000 GB przez rok w ofertach na kartę Virgin Mobile

Virgin Mobile w swoich ofertach na kartę przygotował nowy, wyjątkowy pakiet #GIGACZAD, a także promocję, dzięki której jego użytkownicy mogą zyskać nawet 5000 GB w ciągu roku. To idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy nie chcą się ograniczać i cenią sobie olbrzymie pakiety danych w swoich smartfonach, by zawsze i wszędzie być w kontakcie. Do miesięcznych pakietów cyklicznych Virgin Mobile wprowadza całkowitą nowość – pakiet #GIGACZAD.

#GIGACZAD to nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y, 1000 minut do Ukrainy (sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell) oraz aż 50 GB (w tym 6,71 GB w roamingu UE) za jedyne 35 zł miesięcznie. Pakiet można włączyć w Play24 lub kodem USSD *222*35*1*#.

Przy pierwszej aktywacji wszyscy klienci otrzymają też bonusową paczkę 200 GB na 30 dni. Pakiet #GIGACZAD jest cykliczny, czyli dla wygody klientów odnawia się sam pod warunkiem posiadania odpowiednich środków na koncie. A dzięki doładowaniom automatycznym dostępnym w aplikacji Play24 można całkowicie zapomnieć o terminach doładowań i cieszyć się kontaktem z bliskimi czy internetową rozrywką w smartfonie. To dopiero czad!

Miesiąc #GIGACZAD za darmo i 5000 GB przez rok dla nowych klientów 

Dla nowych klientów Virgin Mobile pierwszy miesiąc korzystania z pakietu #GIGACZAD jest darmowy! Wystarczy kupić starter lub przenieść numer do Virgin Mobile, doładować konto za minimum 10 zł i aktywować pakiet kodem USSD *222*36*1*#.

Tu dodatkowo przyznawane jest aż 600 GB na 30 dni: 200 GB bonusu za aktywację #GIGACZAD oraz 400 GB w ramach promocji 4800 GB przez rok (12 x 400 GB co miesiąc). Jeśli klient zdecyduje się na dalsze korzystanie z pakietu #GIGACZAD, to przy kolejnych jego odnowieniach, przyznamy jeszcze 11 paczek po 400 GB co miesiąc.

Nawet 5000 GB przez rok również dla obecnych klientów!

Prawdziwa swoboda w korzystaniu z sieci czeka również wszystkich obecnych klientów, którzy zdecydują się włączyć pakiet #GIGACZAD i korzystać z niego cyklicznie przez cały rok. Aktywując promocję 4800 GB przez rok w Play24 lub kodem *222*4800*1#, klienci również dostaną 12 pakietów po 400 GB co miesiąc.

Pierwszy pakiet 400 GB na 30 dni zostanie przyznany od razu, a każdy kolejny co miesiąc po odnowieniu pakietu. W połączeniu z bonusowymi 200 GB do pierwszej aktywacji, do dyspozycji klientów jest aż 5000 GB do wykorzystania przez cały rok.

Jeszcze więcej gigabajtów z promocją Masz za staż

Warto dodać, że pakiet #GIGACZAD łączy się z promocją Masz za staż, dzięki której najbardziej lojalni i najdłużej korzystający z oferty użytkownicy mogą liczyć nawet na 15 GB ekstra transferu danych co miesiąc!

Każdy użytkownik #GIGACZAD może zapisać się do promocji Masz za staż za pośrednictwem aplikacji Play24 – od tej chwili liczony jest czas, po którym przyznawane są comiesięczne bonusowe paczki danych:

  • 5 GB – po 6 miesiącach
  • 10 GB – po roku
  • 15 GB – po dwóch latach

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Play