Koty w „CATS: Crash Arena Turbo Stars” potrafią pokazać pazury!

W wielu grach występują przeurocze kociaki, które trzeba pielęgnować, głaskać i ubierać w urocze ubranka.

CATS - Crash Arena Turbo Stars

Gra mobilna CATS: Crash Arena Turbo Stars nie jest jedną z tych gier. Co prawda w tym pełnym akcji tytule aż roi się od kotów, ale są bardziej zainteresowane budową uzbrojonych po zęby machin bitewnych niż drapaniem za uszkiem.  Rakiety może i wyglądają fajnie, ale czasem wystarczy stara, dobra piła mechaniczna.

A może grzeczna wersja gry z kotkami: Ciesz się lekką, czarującą zabawą z „Kimono Cats”

To od Ciebie zależy, który kociak przetrwa morderczą serię krótkich rozgrywek pełnych destrukcji. Walka odbywa się automatycznie, jednak możesz modyfikować i ulepszać pojazdy przy pomocy rozległego arsenału.

Oczywiście największa spluwa nie oznacza największej szansy na wygraną. Oparta na fizyce akcja bywa nieprzewidywalna — nawet zwykły wózek widłowy może z powodzeniem stawić czoła niemal niezniszczalnemu laserowemu czołgowi. Po kilku godzinach uzbierasz pokaźny zestaw elementów, które pozwolą Ci wdrapać się na sam szczyt rankingu.

Dzięki tak wielu możliwościom modyfikacji każdy pojazd może się wyróżniać!

Nie martwcie się, fanatycy kociaków — żaden pupil nie ucierpiał w trakcie tworzenia gry CATS. Czworonogi zostają natychmiast wyrzucone ze zniszczonego pojazdu, otwierają spadochron i bezpiecznie lądują z dala od zagrożenia. Nadal jednak nie interesuje ich mizianie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store