Ciesz się lekką, czarującą zabawą z „Kimono Cats”

Dzieci mogą się zrelaksować, bawiąc się w grze mobilnej „Kimono Cats” – najnowszym dodatkiem do subskrypcji Apple Arcade.

„Kimono Cats” w Apple Arcade

Wybierz swojego kota i jego kociego przyjaciela, a następnie wędruj po japońskim festiwalu „matsuri”, grając w mini gry w Kimono Cats. Aplikacja jest przeznaczona dla dzieci – jest zarówno urocza, jak i łatwa do nauczenia. Gra zadebiutowała w piątek 3 marca 2023 roku w usłudze Apple Arcade i dostępna jest też wersje na komputery Mac firmy Apple.

Kimono Cats zapewnia czarującą festiwalową zabawę

Tak wiele gier jest zbyt brutalnych dla dzieci, więc nowa gra od HumaNature Studios jest mile widzianą alternatywą. W Kimono Cats gracze wcielają się w kota i jego towarzysza podczas festiwalu. Istnieje wiele mini gier do grania, w których gracze mogą zarabiać monety.

Monety, które gracze zdobywają w mini grach, można wykorzystać do zakupu domów, sklepów i przedmiotów dekoracyjnych, aby zaprojektować i zbudować własną małą wioskę. Gracze mogą również odwiedzać wioski innych graczy, gdzie mogą zostawiać prezenty i wiadomości.

W przeciwieństwie do zbyt wielu konkurencyjnych gier, nie jest sztuką, aby przekonać graczy do kupowania monet za prawdziwe pieniądze. Apple Arcade zabrania zakupów w aplikacji we wszystkich grach, w tym w tej.

HumaNature Studios to małe niezależne studio gier zlokalizowane w Lahaina na Hawajach. „Ciężko pracujemy, aby tworzyć rzeczy, w które wierzymy, i które choć w niewielkim stopniu uczynią ten świat bardziej radosnym miejscem” — mówi deweloper.

Kimono Cats zadebiutowało w piątek w sekcji Apple Arcade w App Store. Można w nią grać na Macu, iPhonie, iPadzie i Apple TV. Zewnętrzne kontrolery gier są opcją dla każdej z obsługiwanych platform.

Inne najnowsze dodatki do Apple Arcade, z których mogą korzystać dzieci, to uroczy symulator farmy Farmside, wspaniała zabawa w Castle Crumble i Squiggle Drop.

Granie w dowolne lub wszystkie z nich wiąże się z wykupieniem miesięcznej subskrypcji usługi gier Apple Arcade, która zapewnia również dostęp do ponad 200 gier już dostępnych w usłudze. Rodzice mogą być spokojni wiedząc, że żadna z nich nie wiąże się z niespodziewanymi kosztami.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Arcade | Apple Insider