Film „Saltburn” już 22 grudnia na Prime Video!

Doceniany film pt. „Saltburn” pojawi się w Polsce w serwisie streamingowym Prime Video, omijając premierę kinową w naszym kraju.

Film „Saltburn”

W wybranych krajach na całym świecie film Saltburn już od jakiegoś czasu można oglądać w kinach, jednak w Polsce obejrzymy go od razu online na VOD w serwisie streamingowym Prime Video firmy Amazon. Produkcja zadebiutuje w piątek 22 grudnia 2023 roku. Zadebiutował na świecie 31 sierpnia 2023 roku w kinach.

Sprawdź też: Zobacz zwiastun filmu „Mr. Monk’s Last Case”

Film wyreżyserowany przez Emerald Fennel został doceniony zarówno przez krytyków jak i przez widzów na całym świecie. W obsadzie znaleźli się między innymi: w roli głównego bohatera wcielił się Barry Keoghan (Duchy InisherinEternals czy Batman), Jacob Elordi (Euforia), Rosamund Pike (m.in. Koło czasu), Richard E. Grant, Alison Oliver, Archie Madekwe oraz Carry Mulligan.

Oficjalny opis filmu: Witaj w Saltburn. Zamożny Felix Catton (Jacob Elordi) zaprasza samotnika Olivera Quicka (Barry Keoghan) do swojej arystokratycznej rodziny w Saltburn. Razem wyruszają na letnią przygodę w prawdziwie bogacki sposób, pełen kłopotów, intryg, hormonów i chaosu.

Saltburn będzie dostępny na Prime Video w Polsce już od 22 grudnia 2023 roku.

Obejrzyj też oficjalny zwiastun filmu:

Oglądaj film Saltburn online na VOD w serwisie Prime Video:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon Prime Video