BBC Player dostępny też w usługach Play dla klientów UPC

Atrakcyjne produkcje z katalogu BBC Studios stały się teraz dostępne na żądanie dla Abonentów usług telewizyjnych UPC.

BBC Player dostępny w UPC na żądanie
BBC Player dostępny w UPC na żądanie

Biblioteka BBC Player dostępna jest w usługach telewizyjnych Play od 4 kwietnia 2023 roku. Teraz dostęp do katalogu BBC Player zyskują również abonenci usług telewizyjnych UPC. Atrakcyjne materiały BBC Player dostępne będą na dekoderze w UPC NA ŻĄDANIE w zakładce „KANAŁY NA ŻĄDANIE” dla osób posiadających pakiety Max i Max Premium.

Zobacz też: BBC Player w Polsce od 1 czerwca 2022 roku

Natomiast klienci pakietu Select będą mogli oglądać treści w ramach okna otwartego, które potrwa do 8 stycznia. Po tym czasie dostęp zostanie wyłączony automatycznie. W przypadku dalszej chęci posiadania dostępu do katalogu BBC Studios, zachęcamy do rozszerzenia usług o wyższy pakiet telewizyjny.

BBC Player to rozszerzenie oferty BBC Studios w Polsce o produkcje telewizyjne dostępne na żądanie. Serwis pozwala fanom katalogu produkcji BBC Studios cieszyć się jego bogactwem w dowolnym miejscu i czasie.

BBC Player to miejsce, w którym publiczność znajdzie wyjątkowe i cenione przez branżę brytyjskie seriale, poszerzające horyzonty filmy dokumentalne i programy lifestyle’owe, a także uwielbiane przez dzieci produkcje dla najmłodszych. Abonenci usług telewizyjnych UPC uzyskają dostęp do szerokiej gamy gatunków z kanałów linearnych BBC Studios oraz premierowych tytułów dostępnych wyłącznie dla użytkowników serwisu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Play