BBC Player także w PLAY NOW oraz PLAY NOW TV 

Atrakcyjne produkcje z katalogu BBC Studios dostępne są teraz na żądanie także w usługach PLAY NOW i PLAY NOW TV.

Usługa BBC Player dostępna teraz także w Play NOW i Play NOW TV

Od wtorku 4 kwietnia 2023 roku do usług telewizyjnych PLAY NOW i PLAY NOW TV fioletowy operator dodał dostęp do BBC Player – serwisu VOD brytyjskiego nadawcy. Atrakcyjne materiały dostępne w BBC Player będą mogły oglądać osoby posiadające w PLAY NOW lub PLAY NOW TV Pakiet Extra lub Pakiet Rozszerzony. To ponad 500 godzin treści na start, a liczba materiałów podwoi się w pierwszym roku funkcjonowania serwisu.

W maju zeszłego roku BBC Player wystartował w Polsce w ramach oferty CANAL+. Abonenci mogą oglądać online w dowolnym momencie i miejscu niektóre ze swoich ulubionych seriali z liniowego portfolio kanałów BBC, w tym BBC BRIT, BBC Earth, BBC Lifestyle, BBC First i CBeebies, a także zupełnie nowe programy.

BBC Player to rozszerzenie oferty BBC Studios w Polsce o produkcje telewizyjne dostępne na żądanie. Serwis pozwala fanom katalogu produkcji BBC cieszyć się jego bogactwem w dowolnym dla nich miejscu i czasie. BBC Player to miejsce, w którym publiczność znajdzie wyjątkowe i cenione przez branżę brytyjskie seriale, poszerzające horyzonty filmy dokumentalne i programy lifestylowe, a także cenione przez rodziców i uwielbiane przez dzieci produkcje dla najmłodszych.

Użytkownicy usługi telewizyjnej PLAY NOW oraz PLAY NOW TV uzyskają dostęp do szerokiej gamy gatunków z kanałów linearnych BBC Studios oraz premierowych tytułów dostępnych wyłącznie dla użytkowników serwisu.

W ofercie znajdą się takie propozycje jak komediowo-obyczajowy serial „Zdrady”, znakomity dramat kostiumowy „Sanditon”, gwiazdorski serial „Na wodach północy” z Colinem Farrellem i Stephenem Grahamem w rolach głównych oraz thriller kryminalny „Ragdoll” o zespole detektywów polujących na seryjnego mordercę w Wielkiej Brytanii.

W serwisie nie zabraknie ponadczasowych klasycznych brytyjskich komedii, takich jak: „Czarna żmija”, „Pan wzywał, milordzie?” i „Allo, Allo”, wybranych programów przyrodniczych Sir Davida Attenborough, jak: „Attenborough i olbrzymi dinozaur z Patagonii”, „Rajskie ptaki”, „Jajko: cud natury” i filmy dokumentalne jak: „Putin i Zachód”, „Opuścić Afganistan” i „Hongkong: walka o wolność”.

Najmłodsi odbiorcy też będą mieli powody do radości, dzięki BBC Player uzyskają dostęp do najczęściej nagradzanego tytułu dla dzieci ostatnich lat – serii „Blue” a także do „Superpyry”, która opowiada historię pierwszego na świecie ziemniaczanego superbohatera oraz „JoJo i Gran Gran”, ciepłego serialu animowanego celebrującego uroczą relację między dziewczynką i jej babcią.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Play