Prezent na mikołajki i święta w Orange na kartę

Od środy 6 grudnia klienci Orange na kartę mogą wziąć udział w promocji „Prezent na święta” i odebrać darmowe rozmowy, wiadomości i dodatkowe gigabajty.

Promocja „2x więcej czasu na połączenia”

Operator komórkowy przygotował świąteczne prezenty dla osoļ korzystających z oferty na kartę. Akcja potrwa od 6-26 grudnia 2023 roku – w tym czasie można odebrać swój prezent mikołajkowo-gwiazdkowy. Upominek to rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 7 GB na 7 dni zupełnie za darmo. Wystarczy wysłać SMS o treści PREZENT, pod bezpłatny numer 364 lub wejść do aplikacji Mój Orange i w zakładce Pakiety i Usługi włączyć promocję. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Prezent jest darmowy dla wszystkich użytkowników Orange na kartę. Klienci bez włączonej usługi bez limitu, którzy doładują konto dowolnym nominałem w okresie 7-11 grudnia 2023 roku, otrzymają prezent automatycznie. Bonus można odebrać jeden raz.

W sytuacji, gdy w momencie odbioru prezentu klient posiada włączoną usługę:

  • Rozmowy, SMS-y i MMS + pakiet GB, to do usługi zostanie dodane 7 dni ważności, a pakiet na internet zostanie zwiększony o 7 GB.
  • Rozmowy i SMS-y + pakiet GB, to otrzyma doładowanie konta o wartości 7 zł + 7 GB na 7 dni.
  • Zawsze bez limitu, to otrzyma doładowanie konta o wartości 7 zł, które zostanie automatycznie zamienione na usługę bez limitu + 7 GB na 7 dni.

Prezent dla karciarzy w Orange

Dziś też pierwsza środa miesiąca więc zgodnie z orange’ową tradycją, użytkownicy usługi na kartę mogą odebrać dodatkowy bonus. W grudniu jest nim przedłużenie listopadowej promocji.

Dla przypomnienia: klienci prepaid mogą odebrać aż 100 GB na 30 dni. Nastąpi to automatycznie po doładowaniu konta online za min. 10 zł. Upominek jest przyznany w aplikacji Mój Orange. Można go odebrać też na swoim koncie internetowym. Zasilenia dokonacie też właśnie tam lub na stronie: doladowania.orange.pl. Ta promocja trwa do 31 grudnia 2023 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska