Podstawka MagSafe MS M4 od elago wzorowana Macintoshem

Inspirowana modelem komputera Macintosh podstawka MS M4 marki elago łączy nostalgię z ładowaniem bezprzewodowym MagSafe.

Podstawka ładująca MS M4 MagSafe od elago

Osoby, które pamiętają jak w styczniu 1984 roku pojawił się oryginalny Macintosh, z pewnością ucieszy widok każdego projektu vintage inspirowanego tym klasykiem. Od jakiegoś czasu obserwujemy odrodzenie się wszelkiego rodzaju projektów inspirowanych stylem retro na bardziej nowoczesnych gadżetach i urządzeniach, łączących stare z nowym. Marka elago jest jedną z tych, które oferują bardziej nostalgiczne akcesoria MagSafe i oldschoolowe akcesoria inspirowane komputerami Mac dla iPhone’ów, słuchawek AirPods, Apple Watchów itp. Najnowsza propozycja z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klasycznych komputerów Mac.

Podstawka ładująca MagSafe MS M4 Charging Stand to podstawka ładująca do iPhone’a, która przywraca klasyczny wygląd retro komputera Macintosh. Pomaga także zmniejszyć bałagan na stole, gdy zechcesz nałdować smartfona i oczywiście zrobić to w nostalgicznym stylu.

Podstawka jest wykonana z najwyższej jakości silikonu, więc powinna być w stanie chronić Twoje urządzenie przed zadrapaniami, a nawet biurko, na którym zostanie umieszczona ładowarka. Zapewnia również przyczepność do powierzchni, na której spoczywa, i ma otwory wentylacyjne, dzięki którym Twoje urządzenie się nie przegrzeje.

Do tej podstawki musisz mieć osobno zakupioną ładowarkę MagSafe, która zostanie przymocowana do podstawki ładującej, aby ładować na niej swojego iPhone’a. W trakcie ładowania będzie można go używać także do odbierania połączeń telefonicznych i rozmów wideo.

Podstawka ładująca MS M4 MagSafe od elago

Podstawka pozwala także na korzystanie z trybu czuwania (StandBy), który zamienia Twoje urządzenie w inteligentny wyświetlacz, jeśli korzystasz już z systemu iOS 17. Podstawka działa z telefonami iPhone z serii 12, 13, 14 i 15. Jeśli nie będziesz korzystać z tej podstawki ładującej, nadal będzie wyglądać uroczo na stole prezentując minikonstrukcję Macintosha i klasyczny napis „hello”.

Podstawka ładująca MS M4 MagSafe od elago

Podstawka ładująca nie ma żadnej innej nowej dodatkowej funkcji poza tym, że jest podstawką, która ukrywa ładowarkę MagSafe ładującą iPhone’a lub podstawką do trzymania urządzenia, jeśli używasz go do rozmów lub wideokonferencji. Ale jeśli szukasz czegoś uroczego i nostalgicznego, to jest to coś, co chcesz dodać do swojej kolekcji. A przy cenie zaledwie 117 zł na Amazonie nie jest to drogie akcesorium.

Akcesoria w stylu vintage od elago
Akcesoria w stylu vintage od elago

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon (elago) | Yanko Design