Zaoszczędź 50% na telewizji online w Televio

Televio przygotowało promocję dla nowych klientów — na start telewizja internetowa z 50% zniżki na 3 pierwsze miesiące subskrypcji. Do wyboru są 3 pakiety, w tym BASIC można wypróbować za 1 zł  przez pierwszy miesiąc.

Telewizja online w serwisie televio

Televio ruszyło z promocją na koniec roku. To idealna okazja dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić, jakie zalety oferuje telewizja przez internet. Nowi użytkownicy otrzymają 50% zniżki na pierwsze 3 miesiące subskrypcji. Okres promocyjny trwa od momentu złożenia zamówienia. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie bez dodatkowych opłat.

W ofercie do wyboru są 3 pakiety podstawowe:

  • BASIC z 54 kanałami 4,90 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące, później 9,90 zł miesięcznie
  • FAMILY z 89 kanałami 14,90 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące, później 29,90 zł miesięcznie
  • PREMIUM ze 107 kanałami 19,90 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące, później 39,90 zł miesięcznie

Sprawdź również: Televio z nowym wyglądem odtwarzacza internetowego

Dodatkowo osoby, które zdecydują się na wybór pakietu BASIC, za pierwszy miesiąc subskrypcji zapłacą wyłącznie 1 zł. Jest to idealna opcja dla każdej osoby, która nie korzystała jeszcze z usługi i chce przetestować, jak działa telewizja internetowa.

W każdym pakiecie znajdują się polskie kanały TV jak TVP 1, Polsat czy TVN. W zależności od wybranej oferty w pakietach znaleźć też można stacje dokumentalne od National Geographic i BBC, a także kanały dla dzieci, na przykład Disney Channel, Top Kids i Duck TV. Oczywiście nie zapomniano o stacjach filmowych. Televio udostępnia pakiet kanałów FilmBox, AXN i FX, na których antenie dostępne są filmy akcji, komedie, animowane filmy dla dzieci i inne gatunki.

Cennik pakietów Televio (stan na 17 listopada 2023 roku)
Cennik pakietów Televio (stan na 17 listopada 2023 roku)

Jak działa telewizja internetowa?

Telewizja online charakteryzuje się elastycznością i swobodą, jakiej klasyczna kablówka nie może zaoferować. Funkcjonalnością przypomina bardziej platformy streamingowe. Działa na większości urządzeń, takich jak telewizor, komputer, tablet czy telefon. Wystarczy połączenie z internetem. Televio umożliwia oglądanie na 2 telewizorach jednocześnie (z możliwością rozszerzenia do trzech telewizorów). Z usługi w tym samym czasie można też korzystać na urządzeniach mobilnych i w przeglądarkach internetowych. Dzięki temu w tym samym momencie cała rodzina może oglądać różne kanały telewizyjne.

Dostęp do TV przez internet ma też inne zalety. Stacje telewizyjne można odtwarzać na żywo lub z przesunięciem czasowym. Televio pozwala na odtwarzanie wielu stacji do 7 dni wstecz. Dodatkowo transmisje na żywo na wybranych kanałach można nagrywać bezpośrednio w aplikacji, dzięki temu programy TV dostępne są na życzenie. Użytkownicy mają do 120 godzin na własne nagrania.

Dlaczego płatna telewizja internetowa jest korzystna?

Jest to zdecydowanie bardziej elastyczne rozwiązanie dla rodzin, które za niską cenę mogą oglądać kanały TV online i to na wielu urządzeniach jednocześnie. Telewizja przez internet działa na terenie całej Unii Europejskiej, co pozwala zabrać ją na przykład na wakacje za granicą. Televio nie wymaga też podpisywania długoletnich umów, a z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie. 

Wypróbuj pakiet BASIC za 1 zł za pierwszy miesiąc. Kolejne 3 miesiące 50% taniej, czyli 4,90 zł zamiast 9,90 zł. Więcej o promocji na Televio znajdziesz na stronie serwisu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: televio