Samsung wprowadzi na wybrane rynki edycję Galaxy Z Flip5 Maison Margiela

Samsung współpracuje z wieloma popularnymi markami, a jedną z nowszych jest Galaxy Z Flip5 Maison Margiela.

Galaxy Z Flip5 Maison Margiela edition

Wygląda na to, że współpraca obu marek – Samsung Galaxy i Maison Margiela – nie ograniczała się do jednego urządzenia Galaxy Z Flip4 z zeszłego roku. Teraz firmy ujawniły kolejny owoc swojej współpracy, czyli Galaxy Z Flip5 Maison Margiela Edition. Drugi produkt powstały we współpraca obu marek łączy modę i technologię, podchodząc do zaawansowanego technologicznie urządzenia w sposób podobny do konstrukcji odzieży haute couture. Dzięki tej współpracy firmy chcą, aby konsumenci odkryli swoją tożsamość i wyrazili ją bez ograniczeń.

Zobacz również: Samsung wprowadza Galaxy Z Flip 3 Pokémon Edition

Kultowa marka w branży modowej Maison Margiela, wnosi do partnerstwa swoją wiedzę projektową. Ten dość wyjątkowy model Galaxy Z Flip ma tylną szybę z wzorem przedstawiającym kurtki Maison Margiela.

Projekt podkreślają srebrne i metaliczne efekty, kolor dostępny wyłącznie w tej specjalnej edycji, wykonany przy użyciu charakterystycznej techniki domu mody. Do telefonu dołączono także skórzane etui z klapką, prezentujące naturalną czarną skórę, tkaninę i metki z logo z prawdziwego materiału.

Galaxy Z Flip5 Maison Margiela edition

Co więcej, opakowanie detaliczne zawiera dwie karty Flipsuit ze wzorem rozprysków farby i odłamkową płytką, przy czym obie mają charakterystyczny wzór numeracji Maison Margiela. Po przymocowaniu karty do tylnej części Z Flip5, składany telefon wyświetla w oknie Flex Window nowy motyw, pochodzący z kolekcji Artisanal Maison Margiela.

Według Samsunga edycja Galaxy Z Flip5 Maison Margiela będzie dostępna od 30 listopada 2023 roku w wybranych krajach. Początkowo telefon będzie dostępny w Korei, Chinach i Hongkongu w cenie około 2000 dolarów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Phone Arena | Samsung