Samsung wprowadza Galaxy Z Flip 3 Pokémon Edition

Samsung przygotowuje się do wydania Galaxy Z Flip 3 Pokémon Edition – ale nie wszyscy łapacze stworków się ucieszą!

Galaxy Z Flip 3 Pokémon Edition

Telefon może zawierać zestaw pokrowców Pikachu, stojak Pokéball, etui Pokédex, brelok do kluczy i wiele innych. Urządzenie zostanie wydane 25 kwietnia 2022 roku i wydaje się, że będzie dostępne tylko w Korei Południowej. Fani Pokémonów z innych krajów mogą więc obejść się smakiem. Sądząc po wyglądzie, Galaxy Z Flip 3 Pokémon Edition pojawi się w specjalnym pudełku, które zawiera nie tylko telefon, ale także garść akcesoriów związanych z Pokémonami.

Obejmuje to przezroczystą okładkę z naklejkami Pikachu, stojak Pokéball, brelok z ogonem Pikachu, niestandardową paczkę „kart” Pokémonów i woreczek w stylu Pokédexa. Będzie również zawierał ekskluzywne motywy, dzwonki i tapety.

Galaxy Z Flip 3 to jeden z ulubionych składaków, głównie ze względu na prostą, ale stylową i kompaktową konstrukcję. Samsung zdecydował się także na niższą cenę, aby skierować urządzenie do młodszego pokolenia, nawet współpracując z markami odzieżowymi w celu promowania telefonu. Jest to również polecany smartfon w ramach nowej kampanii Samsung #YouMake, która pozwala kupującym dostosować urządzenie za pośrednictwem swojego Bespoke Studio. To sprawia, że ​​Galaxy Z Flip 3 jest idealnym urządzeniem do współpracy Pokémon.

Jak dotąd Samsung nie ujawnił jeszcze ceny, ale zgodnie z odliczaniem na południowokoreańskiej stronie Samsunga powinniśmy dowiedzieć się więcej o pakiecie 25 kwietnia.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Android Central | Samsung