Stwórz imperium ekologicznej energii w „Technopoly”

W niezależne grze mobilnej „Technopoly – Industrial Empire”, utrzymanej w stylistyce retro, pozyskujesz energię z żywiołów i budujesz miasto.

Gra mobilna: Technopoly – Industrial Empire

Za gra mobilną Technopoly – Industrial Empire stoi niezależny twórca Robert Grzybek — to ekspert od gier pasywnych. Jest autorem tytułów o tematyce tanecznej (Nightclub Empire), rolniczej (Emoji Farm), a nawet o apokalipsie zombie (Zombie City). W Technopoly stawiasz turbiny wiatrowe i panele słoneczne, aby wytwarzać energię i prowadzić badania. A gdy wrócisz do gry po przerwie, może się okazać, że udało Ci się dołączyć do grona wirtualnych miliarderów!

Sprawdź też: Pomóż przyrodzie rozwiązując łamigłówki w „Nature Matters”

Spodoba Ci się rozszerzanie swoich wpływów na cały archipelag. Buduj w sposób efektywny, a już niedługo dotrzesz na inne wyspy i odblokujesz potężne źródła energii, które przydadzą się do produkcji mikroprocesorów lub samochodów elektrycznych. Oddal widok i podziwiaj, jak Twoje imperium rozrasta się na cały świat gry.

Na każdej wyspie najważniejszy jest inny surowiec, na przykład elektryczność, woda czy żywność. Brakuje Ci zasobów? Stuknij w znajdującą się na wyspie bazę, by zbierać więcej.

Jesteś gotowy, aby stać się przemysłowym są budowlane potentata zarządzania?

Czy jesteś gotowy, aby stać się ostatecznym menedżerem biznesu w jednym z najbardziej ekscytujących gier zarządzania budową fabryki? Jak o umieszczenie swoje umiejętności zarządzania budowy do użytku z tym tap tap kierownik budowy fabryki? Spędzaj czas opiekując się swoim własnym obszarem przemysłowym i zarabiaj pieniądze z postępowania. W tym symulatorze budowlanym musisz dbać o zakłady przemysłowe i być na tyle cierpliwym, aby zarobić pieniądze i zebrać je w odpowiednim czasie.

Czy jesteś gotowy, aby zaimponować innym swoimi umiejętnościami zarządzania budynkiem fabrycznym? Rozwijaj różnorodne umiejętności zarządzania terenem przemysłowym w tym wciągającym symulatorze budynków i używaj różnych narzędzi, aby dbać o budynek fabryczny.

Ekrany z gry „Technopoly – Industrial Empire”
Ekrany z gry „Technopoly – Industrial Empire”

Technopoly – Industrial Empire Idle Tycoon to gra strategiczna, w której będziesz stukać, aby:

 • Zarządzaj zasobami procesami wydobywczymi.
 • Zarządzaj fabrykami w sektorze przemysłu ciężkiego.
 • Wymyślać i rozwijać nowe technologie.
 • Ulepszaj swoje fabryki, laboratoria, manufaktury i kopalnie.
 • Opracuj nowe metody produkcji zasobów.
 • Złóż wyprodukowane części i stwórz swój własny samochód elektryczny.

Niesamowite cechy Technopoly – Industrial Empire Idle Clicker Tycoon

 • Intuicyjna rozgrywka zarządzania budowy z bezczynności i strategii symulatora budynku mechaniki gry.
 • Ponad 20 różnych technologii do opracowania w budowie miasta przemysłowego – od energii i wody do samochodów elektrycznych.
 • Wiele ekscytujących zadań do wykonania w najlepszej grze menedżera biznesowego!
 • Gra bezczynnościowa w trybie offline – nie potrzebujesz połączenia z Internetem, aby grać w symulator budowy fabryki!
 • Zostań profesjonalistą w zarządzaniu budową – przejmij pełną kontrolę nad swoim biznesem!
 • Płynne tap tap gry grać, aby przejść w tej ekscytującej grze.

Grę Technopoly – Industrial Empire pobierzesz bezpłatnie ze sklepu App Store lub sklepu Google Play pod nazwą Industrial Revolution Tycoon lub Technopoly – Industrial Tycoon (zakupy w aplikacji!):

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store