Będzie 3. sezon serialu „Wielkie kłamstewka”!

Nicole Kidman zapowiedziała, że 3. sezon serialu HBO zatytułowanego „Wielkie kłamstewka” może powstać!

„Wielkie kłamstewka” serial HBO

Minęły ponad cztery lata od drugiego sezonu serialu HBO Wielkie kłamstewka (tyt. oryg. Big Little Liars). W tym czasie od czasu do czasu pojawiała się perspektywa kolejnej części, a sieć i główny zespół odpowiedzialny za serię pozostawili drzwi otwarte. Gwiazda i producentka wykonawcza Nicole Kidman dała w piątek najsilniejszą jak dotąd wskazówkę, że może powstać trzeci sezon.

Zobacz też: Nawet taki serial jak „Wielkie kłamstewka” naszpikowany jest efektami

Ta luźna uwaga podsyciła spekulacje, że może wreszcie powstać nowa część. Według źródeł nie toczą się obecnie żadne prawdziwe rozmowy, ale wydaje się, że istnieje zamiar nakręcenia kontynuacji Wielkich kłamstewek.

Staje się to jasne, porównując komentarze Kidman z tego tygodnia z tym, co powiedziała na ten temat prawie cztery lata temu, w styczniu 2020 roku.: Wszyscy pracują. Mam nadzieję, że w pewnym momencie znów się zderzymy – powiedziała wówczas.

Jej opinię podzielił wówczas szef HBO Casey Bloys. „Myślę, że w Wielkich kłamstewkach chodzi o grupę ludzi, którzy naprawdę uwielbiają ze sobą pracować, ale oczywiście są to jedni z najbardziej znanych ludzi pracujących w branży rozrywkowej. Reese [Witherspoon], Nicole, Zoe [Kravitz], Laura [Dern], wszyscy są bardzo zajęci. Byłoby wspaniale ponownie zebrać zespół w pewnym momencie, ale teraz wszyscy są bardzo zajęci.” – powiedział dla Deadline.

Producentka wykonawcza serialu Bruna Papandrea, na początku tego roku zasugerowała, że zespół może powrócić do pracy nad serialem, którego drugi sezon zakończył się tak, że kontynuacja jest nieunikniona.

Autorem scenariusza i producentem wykonawczym serialu Wielkie kłamstewka jest David E. Kelley. Pierwszy sezon powstała na podstawie powieści Liane Moriarty z 2014 roku o tym samym tytule.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Deadline