Subskrypcja Uber One dostępna od teraz też w Polsce

Uber Eats uruchomił w Polsce program abonamentowy Uber One, oferujący brak opłat za dostawę i przygotowanie posiłku, dostęp do ekskluzywnych promocji i priorytetową dostawę.

Uber One (Uber Eats)

Polska jest 20. krajem na świecie – po USA, Wielkiej Brytanii czy Francji  – w którym została wprowadzona usługa Uber One .Stała opłata miesięczna umożliwiająca zamawianie jedzenia z Uber Eats bez ponoszenia kosztów dostawy oraz opłat serwisowych to nie jedyne korzyści jakie oferuje Uber One. Użytkownicy, którzy zdecydują się na usługę otrzymają pierwszy miesiąc subskrypcji za darmo.

Zobacz też: Co i jak zamawiali Polacy w 2022 roku przez Uber Eats?

Uber One to program lojalnościowy, do którego dołączyło już ponad 12 milionów osób w 19 krajach. Od listopada 2023 roku do oferty dostęp mają także użytkownicy z Polski, a dzięki subskrypcji i stałej miesięcznej opłacie w wysokości 12,99 zł mogą oni liczyć na oszczędność nawet przy realizacji pierwszego zamówienia.

To najniższa opłata abonamentowa na rynku dostaw jedzenia w Polsce. Dla najbardziej wymagających Uber Eats przygotował również abonament roczny, którego koszt wynosi 129,99 zł. 

Dzięki dołączeniu do programu Uber One użytkownik otrzymuje szereg korzyści takich jak: 

  • 0 zł opłaty za dostawę,
  • 0 zł opłaty za usługę,
  • dostęp do wyjątkowych ofert promocyjnych.

Jedynym warunkiem skorzystania z benefitów wynikających z uczestnictwa w Uber One jest złożenie zamówienia o minimalnej wartości 40 zł z lokali biorących udział w programie.

Więcej zamówień, większe oszczędności

Zgodnie z szacunkami platformy Uber Eats abonament pozwoli zaoszczędzić średnio 30 zł miesięcznie, czyli nawet 360 zł rocznie. Aplikacja co miesiąc wyświetli użytkownikowi podsumowanie środków, które dzięki aktywności udało się zachować. 

Aby zachęcić do uruchomienia Uber One, platforma oferuje darmowy pierwszy miesiąc korzystania z subskrypcji.

Torba z dostawa od Uber Eats

Subskrypcja Uber One dostępna jest we wszystkich 50 lokalizacjach, w których funkcjonuje platforma Uber Eats w Polsce. 

Uber One funkcjonuje w Portugalii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Republice Południowej Afryki, Australii, Nowej Zelandii, Chile, Tajwanie, Japonii, Kostaryce, Peru, Kolumbii, Brazylii, Sri Lance i Hiszpanii

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Uber Eats