Kolejne programy TVP w ofercie T-Mobile oraz TOYA

TVP Seriale, TVP HD, TVP Nauka i Alfa TVP od 9 listopada zostały włączone do oferty telewizyjnej T-Mobile. Program Alfa TVP od 13 listopada będzie również dostępny w sieci kablowej TOYA.

Kolejne kanały TVP w ofercie Magenta T-Mobile i Toya

Od 9 listopada 2023 roku klienci usługi Magenta TV posiadający pakiet telewizyjny M, mają dostęp do nowych programów Telewizji Polskiej: TVP Seriale i TVP HD. Programy te można znaleźć na dekoderze odpowiednio na pozycjach 124 i 125. Oprócz TVP Seriale i TVP HD w ofercie Magenta TV pojawiły się TVP Nauka i Alfa TVP, które są dostępne dla wszystkich klientów tej usługi, niezależnie od posiadanego pakietu i znajdują się na pozycjach 28 i 29. 

Sprawdź nasz ranking ofert internetu z telewizją dostępnych w Polsce.

Dodatkowo od 13 listopada 2023 roku Alfa TVP zwiększy swój zasięg i zostanie dodana do oferty jednej z największych sieci kablowych w Polsce – TOYA. Program Alfa TVP będzie dostępny na pozycji 95 dla abonentów TOYA korzystających z pakietu Oszczędnego. 

TVP Seriale to lider wśród kanałów serialowo-filmowych na polskim rynku telewizyjnym. W bogatej ofercie programu znalazły się najpopularniejsze polskie i zagraniczne seriale obyczajowe, komediowe, historyczne oraz polskie produkcje filmowe. Największą popularnością na antenie TVP Seriale cieszą się m.in. „Ranczo” i „Ojciec Mateusz”. 

TVP HD to kanał skierowany do widza ceniącego seriale i dobrą rozrywkę. Prezentuje najlepsze produkcje i koprodukcje Telewizji Polskiej. Na antenie TVP HD emitowane są najnowsze produkcje serialowe TVP, filmy i seriale zagraniczne, programy kulinarne, klasyka polskiego kina i telewizji. Niewątpliwym atutem tego programu jest obraz Full HD z jednoczesną emisją dźwięku stereo i DD 5.1. 

TVP Nauka to popularno-naukowy i edukacyjny, wyspecjalizowany program zawierający audycje publicystyczne i filmy dokumentalne dotyczące: technologii, przyrody, biologii, medycyny, astronomii, fizyki, matematyki, chemii, ekologii, ekonomii i nauk społecznych. 

Alfa TVP to program adresowany do młodych, nastoletnich widzów reprezentujących pokolenie Alfa, czyli osób urodzonych w latach 2010-2025 w tzw. erze cyfrowej. W zróżnicowanej ofercie kanału młodzi widzowie znajdą ambitną, mądrą rozrywkę, a także materiały edukacyjne. Wiele treści porusza tematykę psychologiczną (np. program e-MOCje). W ofercie znajdują się programy edukacyjne i rozrywkowe oraz seriale fabularne.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Telewizja Polska SA