Bezprzewodowa mysz Lofree Touch PBT w stylu retro z wymiennymi przyciskami

Ta mysza w stylu retro, to doskonały gadżet dla kolekcjonerów i użytkowników szukających precyzyjnego narzędzia.

Mysz bezprzewodowa Lofree Touch PBT

Stara dobra mysz przekształciła się w akcesorium, które może znacząco zwiększyć Twoją produktywność, jeśli opanujesz obsługę wszystkich przycisków i ustawisz opcje dostosowywania zgodnie z ergonomią dłoni i pamięcią mięśni. W rękach użytkownika każda z profesjonalnych myszy może być potężnym narzędziem. Kształt tej wysokiej klasy myszy również ewoluował w kierunku znacznie bardziej nowoczesnej estetyki, biorąc pod uwagę położenie dłoni i wiele przycisków.

Sprawdź również: Myszka Scimitar Elite z 12 klawiszami pod kciukiem!

Ale zawsze nadchodzi czas, kiedy chcesz doświadczyć uroku retro starego, dobrego akcesorium do komputera, nie rezygnując z nowoczesnych funkcji.

Oldschoolowa mysz bezprzewodowa Lofree Touch PBT jest wyposażona w wymienne przyciski, które pozwalają zmienić jej wygląd. Niebłyszcząca, nieklejąca się i przyjazna dla skóry faktura klawiszy myszy – MB1, MB2 oraz górnej części – są miękkie w dotyku dla dłoni i palców. Dzięki temu możesz dopasować ją do konfiguracji swojego biurka lub pokoju.

Mysz jest wyposażona w czujnik 3805 i PAW3805 o rozdzielczości 4000 DPI, dzięki czemu można ją używać na szkle lub innej błyszczącej powierzchni, na której zwykła mysz po prostu nie działa. Ma to również znaczenie w przypadku gier z najwyższej półki.

Mysz bezprzewodowa Lofree Touch PBT - budowa
Mysz bezprzewodowa Lofree Touch PBT – budowa

Bezprzewodow mysz Lofree TouchPBT działa przez 75 godzin na pełnym naładowaniu, po czym wymaga ponownego ładowania. Pomijając wszystko, inspirowany latami 80. wygląd tej myszy przyciąga uwagę bardziej niż cokolwiek innego.

Mysz bezprzewodowa Lofree Touch PBT- kolorowe nakładki
Mysz bezprzewodowa Lofree Touch PBT- kolorowe nakładki

Dodaj do tego możliwość wymiany nasadek na klawisze z PBT na wspornikach w stylu Cherry MX, a otrzymasz akcesorium, które bez wątpienia przyciągnie Cię do biurka. Mysz w kolorze beżowym, ważąca 106 gramów, jest produktem cięższym i może zniechęcić wybrednych użytkowników. Wyceniona na 69 dolarów (ok. 285 zł) mysz inspirowana stylem retro to wyjątkowe akcesorium, które możesz dodać do swojej kolekcji.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Yanko Design | Lofree