Myszka Scimitar Elite z 12 klawiszami pod kciukiem!

Mysz komputerowa Scimitar Elite od Corsair została ogłoszona w 2020 roku jako bezkompromisowa przewodowa mysz dla graczy — teraz dostaje nowe ulepszenia!

Bezprzewodowa mysz Scimitar Elite Wireless MMO Gaming Mouse od Corsair

Teraz, trzy lata później mysz Scimitar Elite otrzymuje największe ulepszenie w postaci konstrukcji obsługującej łączność bezprzewodową z 12 programowalnymi klawiszami pod kciukiem, dzięki czemu lewa ręka jest praktycznie bezużyteczna. Dzięki łącznie w sumie 16 klawiszom wbudowanym w konstrukcję Scimitar Elite nie jest typową myszą bezprzewodową. Została zaprojektowany z myślą o precyzji, złożoności i funkcjonalności, a wszystko to zamknięto w jednym ergonomicznym opakowaniu, dzięki któremu można nią obsługiwać niemal praktycznie wszystko…

Bezprzewodowa mysz do gier Scimitar Elite Wireless MMO Gaming Mouse to bestia produktywności, dzięki bardzo responsywnemu sprzętowi, który minimalizuje wszelkiego rodzaju opóźnienia, oraz 12-przyciskowej klawiaturze umieszczonej pod kciukiem, którą można zaprogramować do przełączania między broniami lub przełączania funkcji w trakcie rozgrywki lub wyzwalania makra, albo ustawienia skrótów w aplikacjach i oprogramowaniu służbowym usprawniając przepływ pracy.

Mając na uwadze hiperfunkcjonalność, Scimitar Elite może pochwalić się odważną, ale ergonomiczną konstrukcją, która sprawia przyjemność w trzymaniu, z krzywiznami idealnie mieszczącymi się w dłoniach, teksturowanymi uchwytami i kółkami przewijania zapewniającymi niezawodne użytkowanie, a także regulowanym suwakiem co pozwala ustawić te 12 klawiszy skrótów tak, aby pasowały do długości kciuka i ogólnego stylu chwytania myszy.

W charakterystycznym dla graczy stylu mysz ma matową, całkowicie czarną konstrukcję, z wyjątkiem elementów RGB-LED na klawiaturze i pozostałej części myszy, które nadają jej wyraźną poświatę, dzięki czemu jest widoczna przy słabym oświetleniu związanym z hardcorowymi grami.

Mysz posiada w sumie 16 programowalnych przycisków z możliwością tworzenia wielu profili, pomiędzy którymi można szybko się przełączać. Wszystko dzieje się w oprogramowaniu iCUE firmy Corsair, które pozwala programować makra i zmieniać przypisanie przycisków do różnych zastosowań.

Niezależnie od tego, czy jest to gra, czy oprogramowanie 3D/grafika/wideo, różne klawisze i niestandardowe układy pozwolą wykonać całą pracę dominującą ręką.

Bezprzewodowa mysz Scimitar Elite Wireless MMO Gaming Mouse z 12 programowalnymi klawiszami, od Corsair
Bezprzewodowa mysz Scimitar Elite Wireless MMO Gaming Mouse z 12 programowalnymi klawiszami | Corsair

Szukasz precyzji i szybkości reakcji? Przełączniki optyczne eliminują opóźnienie odbicia, zapewniając najdokładniejsze wrażenia dotykowe, podczas gdy ultradokładny czujnik optyczny Corsair MARKSMAN ma czułość 26000 DPI, aby zapewnić najbardziej precyzyjną kontrolę nad kursorem. Scimitar Elite łączy się z urządzeniami przez Bluetooth, chociaż najlepiej sparować go za pomocą odbiornika USB działającego w oparciu o protokół Corsair SLIPSTREAM, obsługujący hiperpolling z niesamowitą częstotliwością 2000 Hz dla prędkości poniżej 1 ms.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Corsair | Yanko Design