Świąteczna sekcja w sklepie Apple’a zachęca na zakup prezentów!

Apple przygotowało specjalną sekcję świąteczną w swoim sklepie internetowym, proponując zakup upominków.

Świąteczne logo Apple (2023 rok)

Jak co roku w sklepie internetowym Apple’a (z resztą nie tylko Apple’a) pojawia się specjalna sekcja zachęcająca do wyboru prezentów świątecznych dla naszych bliskich. Choć do świąt jeszcze grubo nieco ponad miesiąc, w przypadku niektórych produktów warto zdecydować się na zakup już teraz, ponieważ przed samymi świętami może być problem z dostępnością lub dostawami. A przed samym Bożym Narodzeniem mamy przecież po drodze Mikołajki ( 6 grudnia), które są także doskonałą okazją na obdarowanie bliskich prezentami.

Sprawdź też: Komputery Mac nie odgrywają już wiodącej roli w przychodach Apple’a

W tym roku sklep Apple’a wita nas hasłem „Sklep. Nadeszły Święta. Radość tuż, tuż.” Na stronie głównej sklepu znajdziemy sekcje z nowościami „Prezenty dla wszystkich jedynych”, z urządzeniami do personalizacji „Personalizacja. Z życzeniami radości.”, a także prezenty na szybko z działu akcesoria.

Apple proponuje także subskrypcje oraz konfiguratory pozwalające dopasować produkty do obdarowywanej osoby.

Świąteczna sekcja w sklepie internetowym Apple'a w 2023 roku
Świąteczna sekcja w sklepie internetowym Apple’a w 2023 roku

Niestety, jeśli oczekiwaliście jakichś specjalnych zniżek na iPhone’a, Maca lub iPada, to w świątecznym sklepie ich nie znajdziecie. Promocje dotyczą głównie nowych użytkowników usług subskrypcyjnych Apple’a.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple