Słuchawki Nokia Clarity Earbuds 2+ z lepszym dźwiękiem, bez zbędnych szumów

HMD, producent telefonów i akcesoriów Nokia, przedstawia słuchawki Nokia Clarity Earbuds 2+, wyróżniających się nie tylko redukcją szumów, ale też świetnymi kolorami: „So Pink”, „So Purple” i „So Grey”.

Słuchawki Nokia Clarity Earbuds 2+

Na tym zalety nowych słuchawek Nokia Clarity Earbuds 2+ się nie kończą! Na jednym ładowaniu, z włączoną funkcją redukcji szumów, są w stanie działać nawet siedem godzin.  Nokia Clarity Earbuds 2+ zostały wykonane w 60 procentach z plastiku pochodzącego z recyklingu, a ładowanie, nawet w podróży, jest łatwe i przyjemne dzięki futerałowi, który zapewnia nawet do 35 godzin odtwarzania z aktywną redukcją szumów.

Użytkowników słuchawek nie zmartwi też jesienna aura, bo są one odporne na zachlapania dzięki klasie IPX4, co oznacza, że świetnie poradzą sobie w deszczu i w trakcie treningu.

Nowy produkt od Nokia brzmi bardzo dobrze dzięki platformie Qualcomm® S3 Sound i technologii Qualcomm® aptX. Do świetnego dźwięku Clarity Earbuds 2+ dokładają też oszałamiający wygląd, a to wszystko dzięki trzem kolorom, w których trafiły na rynek. A słuchawki mogą się prezentować jeszcze lepiej, bo w tych samych wariantach kolorystycznych dostępny jest też naprawialny i stylowy telefon Nokia G42 5G.

Zaawansowane technologie wykorzystane w najnowszych słuchawkach od Nokia, pozwalają cieszyć się dźwiękiem. Chociażby podwójny mikrofon z redukcją szumów otoczenia zasilanym przez technologię Qualcomm® cVc, sprawi, że hałas w tle nie będzie słyszalny dla Twoich rozmówców, a Twój głos będzie wyraźny i dotrze do nich bez zakłóceń.

Mniej hałasu, mniej opóźnień – ciesz się grami i strumieniowaniem wideo dzięki trybowi niskiego opóźnienia i aptX, dających lepszą jakość bezprzewodowego dźwięku. 

Możesz grać przez cały dzień

Słuchawki Nokia Clarity Earbuds 2+ mogą działać nawet przez siedem godzin bez przerwy i to z włączonym trybem redukcji szumów. Dzięki specjalnemu etui, można je ładować w podróży, dzięki czemu wydłużymy czas działania nawet do 35 godzin!1

Bezproblemowa łączność

Parowanie z urządzeniami jest dziecinnie proste dzięki funkcji Google Fast Pair (kompatybilnej z urządzeniami z systemem Adroid 6.0 lub nowszym). Ponadto dzięki łączności wielopunktowej można bez problemu przełączyć się między dwoma urządzeniami.

Słuchawki Nokia Clarity Earbuds 2+

Słuchawki Nokia Clarity Earbuds 2+, w wersji „So Pink” zadebiutują w Polsce razem z telefonem Nokia G42 5G w połowie listopada. 

Czas działania słuchawek wynosi do siedmiu godzin na jednym ładowaniu. Ładowanie słuchawek w podróży za pomocą futerału zapewnia łącznie do 35 godzin odtwarzania z włączonym trybem redukcji szumów. Bateria ma ograniczoną liczbę cykli i jej pomność z czasem się zmniejsza.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Nokia (HMD Global)