Startuje Allegro Black Weeks ze zniżkami nawet do 50%

Allegro Black Weeks potrwa do końca listopada – użytkownicy mogą skorzystać z rabatów aż przez 25 dni trwania akcji!

Allegro Black Weeks 2023

W ramach trwającego festiwalu wyprzedaży Allegro Black Weeks, każdego dnia można znaleźć tysiące produktów w obniżonych cenach, a także skorzystać ze specjalnych ofert w aplikacji mobilnej Allegro, takich jak codzienne oferty za 1 zł w Shakerze i nie tylko! Allegro dodaje literę „s” do Black Week(s) i tym samym wydłuża święto promocji aż do 30 listopada 2023 roku!

Podczas festiwalu klienci mogą skorzystać z promocji w najpopularniejszych kategoriach dostępnych na Allegro. Na łowców okazji czekają gorące oferty ich ulubionych marek, takich jak Apple, Dyson, LEGO, Wittchen i wiele innych. W trakcie zakupów na Allegro Black Weeks warto zwracać uwagę na etykietę Gwarancja najlepszej ceny, która daje klientom pewność, że znaleźli najlepsze oferty!

Aby skorzystać z najbardziej atrakcyjnych ofert podczas Black Weeks, warto skorzystać z aplikacji Allegro! Konsumenci mogą otrzymać kupon w wysokości 10 zł za zainstalowanie aplikacji i kolejne 10 zł za dokonanie pierwszego zakupu za jej pośrednictwem. Dodatkowo, podczas festiwalu mogą otrzymać aż 30 Monet, jeśli wydadzą minimum 500 zł na produkty oznaczone jako Black Weeks*.

Jeszcze więcej korzyści czeka na użytkowników Allegro Smart! Tylko w aplikacji mają dostęp do codziennych ofert z Shakera, przecenionych o co najmniej 50%, w tym jednej oferty dziennie za 1 zł! Otrzymają również wcześniejszy dostęp do najlepszych ofert Black Weeks jeszcze przed oficjalnym startem festiwalu – od 10 do 13 listopada 2023 roku! Co więcej, użytkownicy mogą wziąć udział w Wielkim Finale Loterii Smart! i wygrać 100.000 zł lub samochód hybrydowy.

To dopiero początek! Teraz, w ramach rozgrzewki, użytkownicy aplikacji mogą korzystać z Shakera, a już od 13 listopada 2023 roku na platformie znajdą tysiące ofert przecenionych nawet o 50%! Warto śledzić Allegro w nadchodzących tygodniach i wypatrywać kolejnych specjalnych ofert, które platforma przygotowała dla swoich klientów.

Allegro Black Weeks 2023: Shaker w aplikacji mobilnej Allegro
Allegro Black Weeks 2023: Shaker w aplikacji mobilnej Allegro

Dobrym pomysłem będzie dodanie do listy obserwowanych produktów, które szczególnie nas interesują, aby otrzymać powiadomienie, gdy tylko rozpocznie się ich sprzedaż. 

Jak korzystać z Shaker? 

  1. Włącz aplikację Allegro — jeśli jeszcze nie masz aplikacji, to zainstaluj ją na swoim smartfonie lub tablecie.
  2. Sprawdź, czy masz aktywny pakiet Smart! Najkorzystniejsze oferty od 1 zł tylko dla smartowiczów.
  3. Otwórz Shakera — znajdziesz go na stronie głównej Allegro w aplikacji mobilnej
Shaker w aplikacji mobilnej Allegro
Shaker w aplikacji mobilnej Allegro
  1. Wytrząśnij swoje okazje — potrząśnij raz telefonem i złap okazję! Limitowane produkty w cenie promocyjnej od 1 zł znajdziesz w funkcjonalności Shaker w aplikacji Allegro. Od 6 do 27 listopada 2023 roku codziennie w godzinach 8:00, 11:00, 14:00, 17:00 i 20:00 Allegro opublikuje nową ofertę. Każdego dnia jedna z nich będzie w cenie promocyjnej 1 zł. Wystarczy, że potrząśniesz telefonem, a okazja będzie Twoja.

Harmonogram akcji Allegro Black Weeks w listopadzie 2023 roku:

Harmonogram akcji Allegro Black Weeks w listopadzie 2023 roku
Harmonogram akcji Allegro Black Weeks w listopadzie 2023 roku

Wszystkie oferty specjalne w ramach festiwalu Allegro Black Weeks można znaleźć na dedykowanej stronie allegro.pl/strefaokazji/black-friday.

Aplikację mobilną Allegro: zakupy online, pobierzesz ze sklepów App Store i Google Play:

*klienci mogą otrzymać 30 Monet pomiędzy 13-19 listopada oraz 28-30 listopada 2023 roku.
Funkcja Shaker będzie dostępna od 6 do 27 listopada tylko dla osób zalogowanych w aplikacji mobilnej Allegro, którzy są aktywnymi użytkownikami Smart!. Codziennie w godzinach 8:00, 11:00, 14:00, 17:00 i 20:00 opublikujemy nową ofertę. Każdego dnia jedna z nich będzie w cenie promocyjnej 1 zł. Oferty z godzin 8, 11, 14 i 17 będą dostępne do momentu pojawienia się nowej oferty lub do czasu wyprzedania produktów. Oferty z godziny 20:00 będą dostępne do godziny 07:59 następnego dnia lub również do czasu wyprzedania produktów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Allegro