W aplikacji Apple Store możesz włączyć świąteczny śnieg!

Klienci kupujący sprzęt Apple w aplikacji mobilnej Apple Store mogą uruchomić „easter egg” i robić świąteczne zakupy.

Torba zakupowa Apple — „let it snow” w aplikacji Apple Store w 2023 roku
Torba zakupowa Apple — „let it snow” w aplikacji Apple Store w 2023 roku

Firma Apple kontynuuje świąteczną tradycję umieszczania „easter egga” w swojej aplikacji Apple Store, dzięki czemu użytkownicy mogą wpisać „let it snow”, aby zaczął padać śnieg na ekranie iPhone’a lub iPada. Ta funkcja jest ukryta i pojawia się po wpisaniu wspomnianej frazy, tylko w okresie świątecznych zakupów, aby użytkownicy mieli trochę radości — niestety nie liczcie na jakieś specjalne zniżki w związku z tą niespodzianką.

Użytkownicy mogą jedynie wywołać w swoim iPhonie mały opad śniegu, który zrzuci płatki śniegu z góry ekranu, gdy będą przeglądać produkty do kupienia.

Efekt jest trwały i utrzymuje się na ekranie podczas dalszego poruszania się użytkownika po stronach sklepu. Potrząsanie iPhonem lub iPadem sprawi, że śnieg zacznie wirować, podobnie jak śnieżna kula.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Apple umieścił tę funkcję w swojej aplikacji zakupowej, ponieważ pojawiała się ona już kilka razy w ciągu ostatnich kilku lat.

Apple zachęca do skorzystania ze specjalnej sekcji Na święta, w której umieściło propozycje na bożonarodzeniowe prezenty. Jeśli ktoś woli kontakt z doradcą może też zadzwonić na infolinię, aby konsultant pomógł mu znaleźć idealny prezent — oczywiście z oferty sklepu Apple’a.

Zrzut ekranu z aplikacji Apple Store z włączoną funkcją „let it snow” (2023 rok)
Zrzut ekranu z aplikacji Apple Store z włączoną funkcją „let it snow” (2023 rok)

Apple poleca klientom robienie wcześniejszych zakupów na prezenty świąteczne, przedłużając jednocześnie politykę zwrotów zakupionych produktów. Kwalifikujące się produkty ze sklepu Apple Store, które zostaną odebrane między 3 listopada 2023 roku a 25 grudnia 2023 roku, można zwracać do 8 stycznia 2024 roku. Musisz pamiętać, że w odniesieniu do takich produktów pozostają w mocy wszystkie pozostałe warunki i zasady sprzedaży i zwrotu pieniędzy obowiązujące w internetowym sklepie Apple Store. Wszystkie zakupy dokonane po 25 grudnia 2023 roku będą podlegały standardowym zasadom zwrotów.

Pomoc w znalezieniu prezentów w sklepie Apple'a - konsultant na infolinii
Pomoc w znalezieniu prezentów w sklepie Apple’a – konsultant na infolinii

Aplikacja Apple Store jest preinstalowana na wszystkich iPhone’ach. Jeśli ją wcześniej usunąłeś, możesz ponownie pobrać i zainstalować ją ze sklepu App Store na swoim urządzeniu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple