Zwiastun filmu „Królestwo Planety Małp” zapowiada świat postludzki

Obejrzyj nowy zwiastun czwartej części filmów z serii Planeta Małp zatytułowany „Królestwo Planety Małp”, który pojawi się w kinach w 2024 roku.

„Królestwo Planety Małp” (film, 2024)

W sieci pojawił się zwiastun czwartej części serii Planeta Małp, zatytułowanej Królestwo Planety Małp (tyt. oryg. Kingdom of the Planet of the Apes). Seria rebootów była jak dotąd zupełnie nową wersją pierwotnych założeń, chociaż wykorzystuje kilka podobnych postaci i lokalizacji. Akcja nowego filmu rozgrywa się po wydarzeniach z filmu Wojna o planetę małp z 2017 roku. Po tym jak dowódca szympansów, Cezar, poprowadził małpy do oazy, w enklawie zaczęły pojawiać się frakcje, zwiastując nowy świt cywilizacji małp, którą możemy tu zobaczyć.

Sprawdź tez: Nowe wydanie kultowej książki „Planeta małp”

Cornelius, syn Cezara, w którego wcielił się Owen Teague, odegra główną rolę podczas przemierzania nowego świata i spotyka młodą ludzką kobietę, która może być jedną z ostatnich pozostałości swojego gatunku.

Na razie niewiele więcej wiadomo na temat filmu, oprócz jego postapokaliptycznego wątku. Reżyserem filmu jest Wes Ball, który przejął obowiązki Matta Reevesa, odpowiedzialnego za reżyserię wcześniejszych części serii. Do napisania scenariusza przyczynili się Josh Friedman, Rick Jaffa i Amanda Silver oraz Patrick Aison.


➔ Gdzie oglądać film „Królestwo Planety Małp” online na VOD?

JustWatch logo small

Obejrzyj oficjalny zwiastun filmu Królestwo Planety Małp (z polskimi napisami):

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: 20th Century Studios | Gizmodo
wpis zawiera linki afiliacyjne do serwisów streamingowych