Obejrzyj zwiastun 3. sezonu „The Office PL” – premiera już wkrótce!

Premiera trzeciego sezonu serialu komediowego THE OFFICE PL już 3 listopada 2023 roku w CANAL+! Zobacz oficjalny zwiastun.

3. sezon serialu THE OFFICE PL (Canal+ Polska)
Fragment plakatu do 3. sezon serialu THE OFFICE PL (Canal+ Polska)

Twój szef jest idiotą? Jeśli tak to THE OFFICE PL to serial dla Ciebie. A jeśli Twój szef jest ok, ale lubisz patrzeć, jak inni mają gorzej od Ciebie, to tym bardziej powinieneś go obejrzeć. Uwielbiani bohaterowie Kropliczanki – siedleckiego potentata wody mineralnej – wracają do biura już za niecały miesiąc, a ich codzienność wypełni się serią absurdalnych korpo-spotkań, procedur, asapów, deadlinów i innych challengy. Wszystko żeby biznes się rozwijał, a Kropliczanka rosła w siłę. Nowe odcinki już 3 listopada 2023 roku w CANAL+ online i w CANAL+ Premium!

Zobacz też: „THE OFFICE PL 3” już jesienią w CANAL+ online

Polska wersja kultowego formatu stworzonego przez Ricky’ego Gervaisa pojawiła się na polskim rynku w 2021 r., zdobywając znakomite recenzje. Krytycy i widzowie docenili, że nie jest to kopia brytyjskiej czy amerykańskiej wersji, ale świeże, uwspółcześnione i bardzo polskie spojrzenie na absurdy rodzimego biznesu. Dzięki sprawnej satyrze na naszą mentalność i zaściankowość, ubraną w niepoprawny politycznie humor, twórcy dotykają wielu aktualnych i drażliwych społecznie tematów, jak prawa mniejszości, LGBT, zmiany klimatyczne czy aborcja.

Nowy sezon, nowi bohaterowie, a także… nowa Pani Prezes! Po zwycięstwie nad Michałem (Piotr Polak) w drugim sezonie o awans do centrali w Warszawie, Patrycja (Vanessa Aleksander) od razu przechodzi do działania, zarządzając wprowadzenie nowego napoju z logo Kropliczanki – energetyka. Stworzenie nowego produktu od zera to jednak bardzo ciężkie zadanie – trzeba wybrać logo brandu, wygląd puszki, znaną „twarz” do promocji, powiększyć zespół o nowych pracowników… Wszystko to wprowadza w popłoch i stres skład siedleckiego biura. Krótki deadline na realizację projektu to także test skuteczności Michała… Czy może to bardziej szukanie pretekstu do jego zwolnienia?

Młody i dynamiczny zespół Kropliczanki powiększy się o dwie nowe osoby – zastępującego Łukiego (według słów samego zainteresowanego – „niesłusznie aresztowanego”) Tomka (Mateusz Król) oraz zmagającą się z depresją pracownicą HR Kasię (Małgorzata Gorol).

W trzecim sezonie THE OFFICE PL za kamerę powraca Maciej Bochniak, natomiast za scenariusz odpowiadają niezmiennie Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki i Mateusz Płocha. W głównych rolach ponownie zobaczymy Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką i Rafała Kowalskiego, a także nowe twarze – Mateusza Króla i Małgorzatę Gorol.

Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. Producentkami ze strony CANAL+ Polska są Beata Ryczkowska i Agnieszka Nejman, natomiast producentem zewnętrznym jest Jake Vision DGA Studio, producentką kreatywną Dorota Kośmicka, a producentem wykonawczym Jan Kępiński.

Premiera nowych odcinków THE OFFICE PL sezon trzeci już 3 listopada 2023 roku w CANAL+ online i w CANAL+ Premium.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Canal+ Polska