Resident Evil Village od 30 października w App Storze!

Znany horror już wkrótce zawita w App Store — gra „Resident Evil Village” dostępna jest już w przedsprzedaży w sklepie App Store.

Resident Evil Village w sklepie App Store na iPhone'a i iPada

Jeśli jeszcze nie zaliczasz się do milionów graczy, którzy zmierzyli się z wilkołakami, wampirami i różnymi innymi przerażającymi istotami nie z tego świata w Resident Evil Village, to idealny moment, by to zmienić. Ten popularny, nagradzany horror niedługo pojawi się w App Store. Dowiedz się, co kryje się w mrokach Resident Evil Village: Matka Miranda i jej mutanty wykorzystują strach, by rządzić wioską.

Sprawdź też: „RESIDENT EVIL: Wieczny Mrok” – nowy serial anime w 2021 na Netflixie

Wcielisz się w Ethana Wintersa, który budzi się w pozornie opuszczonej wiosce po tym, jak został uprowadzony przez byłego sojusznika. Teraz musi walczyć z nadnaturalnymi istotami, poradzić sobie ze śmiercią żony i spróbować odnaleźć porwaną córeczkę, Rosemary.

W świecie Resident Evil Village nie brakuje strachu ani niebezpiecznych sytuacji, mogących w mgnieniu oka zakończyć Twoją podróż. Ale sercem gry jest poruszająca historia, która odcisnęła się w pamięci wielu fanów.

Wykorzystaj swój spryt, by rozwikłać tajemnice gry

Kluczem do przetrwania Ethana jest zachowanie spokoju. Jeśli na przykład wpadniesz w zasadzkę, wycofaj się o parę kroków. Staraj się utrzymać dystans i unikać ataków, jednocześnie jak najlepiej wykorzystując ograniczoną ilość amunicji, by trafiać wrogów.

Kadr z gry „Resident Evil Village”
Kadr z gry „Resident Evil Village”

Jeśli chodzi o sposób gry, obsługiwane są kontrolery kompatybilne z iPhone’em lub iPadem. Możesz też korzystać ze sterowania dotykowego na swoim urządzeniu i dostosować wielkość, intensywność oraz czas wyświetlania przycisków.

Resident Evil Village możesz pobrać za darmo albo kupić pełną wersję przez jednorazowy zakup w aplikacji i zsynchronizować swoje postępy na iPhonie oraz iPadzie.

Kadr z gry „Resident Evil Village”
Kadr z gry „Resident Evil Village”

Zamów w przedsprzedaży już teraz, a gra zostanie automatycznie pobrana na Twoje urządzenie, gdy pojawi się w tym roku na App Store.

Koniecznie sprawdź też grę Resident Evil 4 od Capcomu, również dostępną w przedsprzedaży. W Resident Evil Village zagrasz tylko na iPhonie 15 Pro, iPhonie 15 Pro Max oraz każdym iPadzie z chipem M1 lub nowszym.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store