Tinder doda do aplikacji randki wideo

Coraz więcej osób skłania się ku randkom wideo ze względu na ograniczenia wynikające z pandemii koronawirusa, dlatego programiści i dostawcy usług próbują znaleźć sposoby na utrzymanie użytkowników.

Zrzuty ekranów z aplikacji Tinder
Zrzuty ekranów z aplikacji Tinder

Tinder, jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych, przygotowuje się do zapewnienia użytkownikom funkcji czatu wideo, która utoruje drogę do randek wideo. Informacje, do których dotarł serwis The Verge zostały potwierdzone przez spółkę większościową Tindera Match Group, w informacji o wynikach finansowych.

Randkowicze nie mają oporów przed wideorandkami, dlatego twórcy aplikacji szybko zmobilizowali się, aby wdrożyć czat wideo na wielu platformach.

W dokumencie wspomniano również, że Tinder uruchomi usługę wideo dla wszystkich użytkowników pod koniec drugiego kwartału 2020 roku, więc jeśli czekasz na tę funkcję, nie będziesz musiał długo czekać. Oczywiście lista zmian w nowej wersji Tindera zawiera wiele innych funkcji, które firma planuje wdrożyć w ciągu tego roku, ale nie są one wymienione w informacji o przychodach.

Ponieważ jednak globalna sytuacja związana z pandemią COVID-19 może ulec zmianie, zmieniają się również priorytety Tindera, więc możemy zobaczyć także funkcje i udoskonalenia zamiast tego, co pierwotnie ustalono.

źródło: The Verge via phoneArena