Dotrzyj do serca miasteczka pełnego tajemnic w „Hidden Objects: Coastal Hill”

Miej oczy szeroko otwarte! Logiczna gra mobilna „Hidden Objects: Coastal Hill” to nie tylko zwykłe poszukiwanie ukrytych obiektów na ekranie smartfona.

Gra mobilna „Hidden Objects: Coastal Hill”

W grze Hidden Objects: Coastal Hill mieszkańcy miasteczka Coastal Hill potrzebują Twojej pomocy, by rozwikłać tajemnice kryjące się w ich nadmorskim miasteczku. Rozwiązuj łamigłówki, by powstrzymać złowrogie siły, takie jak wróżki czy czarownice. Przypominające madżonga dobieranki w Hidden Objects: Coastal Hill przeplatają się z możliwościami odnawiania zniszczonych posiadłości, a także zadbania o to, by Twoja postać w grze wyglądała stylowo.

Ale głównym celem nadal jest szukanie ukrytych obiektów. Czy uda Ci się na czas znaleźć różne przedmioty z nieustannie zmieniającej się listy?

Przy słabszym oświetleniu szukanie ukrytych obiektów nie będzie takie proste.

Chociaż wydaje się to mało intuicyjne, przy szukaniu przedmiotów warto od czasu do czasu oddalić widok. To niesamowite, jak często rzeczy stają się bardziej widoczne, gdy zmieniasz perspektywę.

Poznaj twórców: AdoreGames Studio z Londynu zaczynało od pełnych łamigłówek gier na Maki i tworzy gry już od siedmiu lat.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store