W Goodnotes 6 zrobisz odręczne notatki z pomocą AI

Goodnotes 6 nie pozwoli, by podstępne literówki zrujnowały Twoją pracę — nowa wersja aplikacji idealna dla posiadaczy rysików do iPada.

Goodnotes 6

Goodnotes oferuje płynne wrażenie odręcznego pisania, które udało się osiągnąć dzięki silnikowi wektorowemu odpowiedzialnemu za zachowanie tuszu i które pomogło zdobyć tytuł aplikacji roku 2022 na iPada. Wersja Goognotes 6 idzie jeszcze dalej, dodając potężne funkcje bazujące na sztucznej inteligencji (AI).

ZObacz także: Apple Pencil (USB-C) w sprzedaży od listopada

Nowe funkcje AI w Goodnotes 6 automatycznie poprawiają angielską pisownię i podpowiadają treści, opierając się na ruchach pióra. Możesz szybko usunąć niechciane fragmenty, zaznaczać notatki za pomocą lassa oraz przenosić je, kopiować i wklejać lub eksportować do formatu tekstowego, który umożliwia edycję.

Naucz się rozwiązywać zadania z matematyki krok po kroku — aplikacja sprawdza ręcznie wpisane działania, co jest możliwe dzięki funkcji automatycznego rozpoznawania wzorów oraz zbiorowi zagadnień matematycznych.

Goodnotes to dzieło Stevena Chana, który aż za dobrze poznał problemy z wpisywaniem symboli i działań na klawiaturze podczas studiowania matematyki. Gdy pojawił się iPad, twórca zaczął zastanawiać się, jak połączyć wygodę odręcznych notatek i cyfrowego systemu. Właśnie w ten sposób narodziło się Goodnotes.

Apple Pencil przyczepiony magnetycznie do iPada 10 gen.

Najważniejsze funkcje aplikacji Goodnotes 6

Cyfrowe notesy. Nielimitowane notebooki w cenie jednego fizycznego.

 • Połącz pismo odręczne i tekst pisany na jednej stronie, obok obrazów, naklejek, diagramów i bazgrołów.
 • Twórz cyfrowe notesy za pomocą dostosowywalnych szablonów papieru, w tym czystego papieru, papieru w linie, papieru Cornell, list kontrolnych, planistów i innych.
 • Z łatwością poruszaj się po długich dokumentach. Spisy treści w formacie PDF są importowane automatycznie; w przeciwnym razie samodzielnie utwórz niestandardowe kontury.
 • Utwórz kopię zapasową wszystkich swoich notatek na Dysku Google, Dropbox lub OneDrive i użyj iCloud do synchronizacji między iPadami, iPhone’ami i komputerami Mac, aby Twoje notatki były zawsze bezpieczne.
 • Edytuj swój tekst, zmieniając jego rozmiar, kolor tekstu lub przenosząc go w inne miejsce na stronie.

Dla studentów: z łatwością zdaj egzaminy

 • Nagrywaj notatki dźwiękowe, które są w magiczny sposób zsynchronizowane z momentem pisania, idealne na wykłady lub prezentacje.
 • Wyszukuj i natychmiast znajduj dowolne notatki z dowolnych zajęć.
 • Ucz się i ćwicz prosto z notatek dzięki zestawom do nauki — fiszkom opartym na aktywnym przypominaniu i powtarzaniu w odstępach czasu.
 • Korzystaj ze sztucznej inteligencji, aby podsumowywać, skracać, zmieniać ton słów i w inny sposób udoskonalać pisany tekst.

Dla planistów: uwolnij swoją kreatywność i twórz notatki, na które nie będziesz mógł przestać patrzeć

 • Dostosuj rozmiar i kolor szablonów papierowych, aby utworzyć żądany szablon.
 • Dodawaj, twórz lub importuj naklejki, znaczki, taśmy washi, obrazy i inne elementy, aby móc je wielokrotnie wykorzystywać.

Dla profesjonalistów: Zwiększ produktywność w pracy

 • Prezentuj swoje notatki, slajdy i treści bezpośrednio z Goodnotes po podłączeniu urządzenia do ekranu zewnętrznego za pośrednictwem AirPlay lub HDMI.
 • Użyj wskaźnika laserowego na komputerze Mac, aby przyciągnąć uwagę publiczności podczas prezentacji.
 • Eksportuj swoje notatki do wiadomości e-mail, drukuj lub udostępniaj je w dowolnym miejscu w formacie PDF.
 • Wyślij łącze do swoich notatników, aby bezpośrednio pracować nad tymi samymi notatkami, co jest idealne do pracy asynchronicznej lub wspólnej burzy mózgów.
 • Importuj dokumenty, wysyłając je e-mailem na niestandardowy adres e-mail Goodnotes.

Aplikację Goodnotes 6 pobierzesz ze sklepu App Store. Aplikacja oferuje 7-dniowy okres próbny, potem korzystanie płatne jest w ramach subskrypcji, rocznej (49,99 zł) lub dożywotniej (jednorazowa płatność w wysokości 149,99 zł).

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store