Tidbyt Gen 2 kupisz na Kickstarterze!

Konfigurowalny inteligentny wyświetlacz Tidbyt Gen 2 jest dostępny ze zniżką — urządzenie oferuje setki aplikacji do wyboru.

Inteligentny wyświetlacz Tidbyt Gen 2

Ruszyła kampania crowdfundingowa inteligentnego wyświetlacza Tidbyt Gen 2. Gadżet daje duże możliwości dostosowywania i oferuje setki aplikacji wyświetlających informacje, takie jak nadchodzące wydarzenia w kalendarzu, pogodę czy aktualnie odtwarzaną muzykę w serwisie streamingowym Spotify. Ci, którzy zamówią teraz urządzenie w przedsprzedaży za pośrednictwem Kickstartera, otrzymają 20% zniżki na sugerowaną cenę detaliczną.

Inteligentny wyświetlacz Tidbyt Gen 2 jest wielofunkcyjny i zawiera szeroką gamę aplikacji, dzięki którym możesz sprawdzić, co jest odtwarzane w Spotify, nadchodzące wydarzenia w kalendarzu, wyniki sportowe i lokalną prognozę pogody. Masz również możliwość zbudowania własnej aplikacji na wyświetlaczu.

Możesz użyć dołączonej aplikacji na smartfona, aby zaprogramować urządzenie, wybierając aplikacje, które Tidbyt Gen 2 ma obsługiwać. W porównaniu do poprzedniej wersji urządzenia zespół przeprojektował gadżet, zwiększając częstotliwość odświeżania wyświetlacza, dodając powiadomienia dźwiękowe i czujnik dotykowy, który pozwala łatwiej poruszać się między aplikacjami.

Nadchodzącą funkcją jest Home Assistant, która umożliwia sterowanie inteligentnymi urządzeniami domowymi — narzędzie zostanie wprowadzone na rynek w fazie alfa jeszcze w tym roku, a pełne wdrożenie spodziewane jest na początku 2024 roku. Wyświetlacz jest wyposażony w podpórkę i opcję montażu na ścianie.

Tidbyt Gen 2 — przykładowe ekrany wyświetlacza z różnymi widokami aplikacji
Tidbyt Gen 2 — przykładowe ekrany wyświetlacza z różnymi widokami aplikacji

Pierwsza generacja Tidbyt została sfinansowana w ramach crowdfundingu w 2021 roku i wysłano ją do ponad 5000 osób. W chwili pisania tego tekstu w ramach nowej kampanii, która zakończy się 9 listopada 2023 roku, zebrano już ponad 2,6 mln zł od ponad 3500 darczyńców, przekraczając zakładany cel finansowania wynoszący 40.000 dolarów.

Obecnie możesz przekazać 159 USD (ok. 665 zł) na kampanię na Kickstarterze, aby zarezerwować Tidbyt Gen 2 dla siebie. Gadżet będzie dostępny w sprzedaży detalicznej za 199 USD (ok. 833 zł), co oznacza, że pierwsi klienci otrzymają 40 USD (ok. 167 zł) lub 20% zniżki. Firma ma dostarczyć produkty użytkownikom na całym świecie z przewidywaną datą dostawy w maju 2024 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Kickstarter | NotebookCheck