Codzienny trening dla szarych komórek z apką „Impulse”

Jeśli walczysz z natłokiem informacji, różnymi terminami i zadaniami, aplikacja Impulse – Fajne gry logiczne może wprowadzić pozytywne zmiany, jakich domaga się Twój mózg.

Impulse - Fajne gry logiczne —
Zagadki, łamigłówki, krzyżówki
Impulse – Fajne gry logiczne — Zagadki, łamigłówki, krzyżówki

To opierający się na celach i czerpiący z dokonań naukowych trening dla szarych komórek, w formie gier oraz łamigłówek, które pomogą Ci się skupić i wzmocnią umiejętność krytycznego myślenia. Spersonalizowane plany treningowe dostosowane do celów — na przykład radzenia sobie z niepokojem, poprawy zapamiętywania czy krytycznego myślenia. Każda gra i łamigłówka skupia się na konkretnej funkcji poznawczej, jak polepszenie czasu koncentracji czy ćwiczenie oceny wzrokowej. Na kolejnych poziomach zadania będą stawać się coraz bardziej wymagające, dostarczając wyzwań Twoim neuronom.

Oprócz codziennych ćwiczeń Impulse oferuje też testy IQ, osobowości czy inteligencji emocjonalnej. Subskrypcja premium daje dostęp do raportów szczegółowo opisujących wyniki oraz to, co można ewentualnie poprawić. A w zakładce profilowej znajdziesz statystyki, które pozwolą Ci śledzić postępy.

Aplikacja Impulse – trening umysłu zapewnia Ci świetny sposób dbania o mentalne zdrowie za pomocą zabawnych i wymagających gier umysłowych. Szybkie treningi umysłu do spółki z ćwiczeniami fizycznymi i dietą mogą pomóc sprawić, by Twój umysł był klarowny, sprawny i gotowy na codzienne wyzwania.

Oferuje zróżnicowaną gamę spersonalizowanych planów treningowych przeznaczonych dla innych obszarów mózgu (np. pamięć, uwaga, koncentracja, matematyka pamięciowa, rozwiązywanie problemów, kreatywność itp.), jak również gry treningowe służące do usprawniania zdolności poznawczych. Gry te są dość wymagające, by zapewnić Ci postępy, a przy tym wystarczająco zrozumiałe dla każdej grupy wiekowej i poziomu zaawansowania.

Aplikacja Impulse – trening umysłu oferuje 3-dniowy okres próbny z pełnym dostępem do gier i ćwiczeń bez przeszkód i reklam. Jeśli zdecydujesz się na subskrypcję, pobierzemy opłatę zależną od kraju Twojej lokalizacji. Kwota opłaty za subskrypcję zostanie wyświetlona w aplikacji przed dokonaniem płatności. Płatność zostanie pobrana z Konta iTunes przy potwierdzaniu zakupu.

Zrzuty ekranów z aplikacji mobilnej „Impulse - Fajne gry logiczne ”
Zrzuty ekranów z aplikacji mobilnej „Impulse – Fajne gry logiczne ”

Subskrypcja przedłuża się automatycznie, o ile opcja automatycznego przedłużenia nie zostanie wyłączona co najmniej na 24 godziny przed końcem bieżącego okresu rozliczeniowego. Konto zostanie obciążone za przedłużenie w ciągu 24 godzin poprzedzających bieżący okres rozliczeniowy. Subskrypcjami oraz automatycznym przedłużeniem można zarządzać w ustawieniach konta użytkownika po zakupie. W trakcie trwania subskrypcji niemożliwe jest anulowanie bieżącej subskrypcji.

Twórcy Impulse chcą rozprawić się z przekonaniami dotyczącymi funkcji poznawczych i starzenia się. I to działa — obecnie z Impulse korzysta ponad 25 milionów osób, które regularnie ćwiczą i wzmacniają swój mózg.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store