Kongres CyberTrust 2023: Kształtowanie Przyszłości Cyberbezpieczeństwa

Weź udział w Kongresie CyberTrust 2023, który odbędzie się już pod koniec listopada 2023 roku we Wrocławiu.

Przyszłość cyberbezpieczeństwa jest teraz. W dniach 28-29 listopada 2023 roku, w sercu Wrocławia, odbędzie się wydarzenie, które zrewolucjonizuje podejście do bezpieczeństwa w erze cyfrowej – Kongres CyberTrust 2023. Organizowany przez renomowane instytucje: Politechnikę Wrocławską – Centrum Innowacji i Biznesu PWr oraz ISSA Polska, kongres ten obiecuje dostarczyć wiedzę i narzędzia, które będą kluczowe w zapewnieniu bezpieczeństwa naszego cyfrowego świata. 

Cel Kongresu CyberTrust

Głównym celem Kongresu CyberTrust jest stworzenie platformy do głębokiej dyskusji na temat najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. W dobie ciągłych zmian technologicznych i coraz bardziej zaawansowanych cyberataków, kongres ten ma na celu przybliżenie nas do zrozumienia, jak skutecznie chronić nasze aktywa cyfrowe oraz zachęcić do współpracy w kształtowaniu bezpiecznej przestrzeni online.

Zobacz też: Ministerstwo Cyfryzacji i NASK ostrzegają przed fałszywymi sklepami online!

To też jedyna konferencja cyber, która jest organizowana przez Uczelnię i która łączy instytucje publiczne, naukę oraz biznes.

Dlaczego warto dołączyć?

Kongres CyberTrust 2023 to nie tylko seria prelekcji. To także okazja do nawiązania kontaktów z czołowymi ekspertami w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, udziału w interaktywnych warsztatach, oraz eksplorowania innowacyjnych rozwiązań prezentowanych przez liderów branży. Uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności, które są niezbędne w dzisiejszym świecie cyberzagrożeń.

Szczegóły wydarzenia

📍 Miejsce: Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, Wrocław, Polska

📅 Data: 28-29 listopada 2023

🎟️ Wstęp: wymagana rejestracja: cybertrust.org.pl/rejestracja

Kongres cyberbezpieczeństwa Cybertrust 2023

Przygotuj się na przyszłość cyberbezpieczeństwa i dołącz do nas na Kongresie CyberTrust 2023. Bezpieczny świat cyfrowy zależy od Ciebie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

informacja organizatora | patronat medialny