20 zł za doładowania cykliczne w T-Mobile i Heyah

Ustawiając doładowania cykliczne na minimum 35 zł możesz zgarną dodatkowe 20 zł w T-Mobile na kartę i Heyah na kartę.

Promocja 20 zł za doładowania cykliczne w ofertach na kartę w T-Mobile i Heyah
Promocja 20 zł za doładowania cykliczne w ofertach na kartę w T-Mobile i Heyah

W natłoku codziennych obowiązków łatwo zapomnieć o tym, aby doładować swoje konto u operatora – a jak wiadomo, bycie w kontakcie w bliskimi to priorytet dla wielu osób. W T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę można ułatwić sobie ten proces i włączyć doładowania cykliczne, a przy okazji zgarnąć bonus w postaci 20 zł. Oferta promocyjna trwa do 31 października 2023 roku lub do wyczerpania puli doładowań promocyjnych.

Jak w prosty sposób można ułatwić sobie życie? Na przykład włączając cykliczne płatności. Tego typu usługi popularne są np. na platformach streamingowych, ale nie tylko!

Teraz klienci T-Mobile na kartę i Heyah na kartę zyskają dodatkowy powód, by także uruchomić tę opcję. Jeśli aktywują cykliczne doładowania i doładują konto kwotą 35 zł lub więcej, otrzymają dodatkowe 20 zł w prezencie do wykorzystania na dowolny cel.

Zgarnij 20 zł ekstra

Aby otrzymać bonusowe 20 zł, wystarczy aktywować doładowanie cykliczne i doładować w ten sposób konto kwotą 35 zł lub wyższą na stronie doladowania.t-mobile.pl w przypadku T-Mobile lub doladuj.heyah.pl w przypadku numeru w Heyah.

Po wpłynięciu zasilenia użytkownik otrzyma dodatkowe, promocyjne doładowanie w wysokości 20 zł do wykorzystania. Promocja potrwa do 31 października 2023 r. lub do wyczerpania puli doładowań promocyjnych. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ pula promocyjnych doładowań wynosi 1000. Organizatorem promocji jest Autopay SA.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronach doładowań doladowania.t-mobile.pl oraz na doladuj.heyah.pl.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska | AutoPay