T-Mobile na kartę „z mocą 5G” i nawet 4800 GB ekstra przez rok

Nowa kampania „z mocą 5G” sieci komórkowej T-Mobile Polska promuje nową ofertę promocyjną na kartę z nawet 4800 GB przez rok.

Kampania „z mocą 5G” od T-Mobile, promująca ofertę na kartę z nawet 4800 GB przez rok

Operator komórkowy T-Mobile startuje z najnowszą kampanią z mocą 5G, która nie tylko przypomina o sile doskonałej technologii w naszym życiu, ale też promuje ofertę 4800 GB ekstra przez rok dla osób, które wybiorą T-Mobile na kartę. Oferta 4800 GB ekstra przez rok to 12 pakietów ✕ 400 GB z opcją korzystania z błyskawicznej sieci 5G.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy aktywować cykliczną ofertę GO! L za 45 zł co 30 dni. W pakiecie są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także paczka 60 GB (30 GB + dodatkowe 30 GB po doładowaniu), a do tego 100 GB ekstra na start.

Następnie, użytkownik może w aplikacji Mój T-Mobile włączyć ofertę „Rok Internetu” i zyskać łącznie 4800 GB w 12 porcjach po 400 GB przez rok. Wszystko to z fenomenalną mocą 5G, która jest dostępna dla osób pozostających w zasięgu sieci najnowszej generacji i dysponujących kompatybilnym urządzeniem.

Ofertę promuje kampania „z mocą 5G”, której elementy można dostrzec wszędzie tam, gdzie korzystamy z internetu mobilnego – nośnikach zewnętrznych, ekranach, a także autobusach miejskich. Działania będą prowadzone także w internecie, w tym w mediach społecznościowych.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska