Premiera serialu „Rafi” tylko w Polsat Box Go.

Pełen humoru serial metafizyczno-obyczajowy „Rafi” z doskonałą obsadą jest dostępny do obejrzenia od piątku 6 października 2023 roku tylko w Polsat Box Go.

„Rafi” nowy serial w Polsat Box Go (2023)

Historia niepokornego Rafiego to 10 odcinków, podczas których bohater z pomocą postaci z zaświatów zmienia swoje życie na lepsze. Serial Rafi zrealizowany został na zlecenie Telewizji Polsat. W rolach głównych wystąpili: Zuzanna Grabowska, Paweł Domagała, Danuta Stenka, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki, Paulina Gałązka i Piotr Głowacki. Kolejne odcinki Rafiego będą publikowane w piątki w pakiecie Polsat Box Go Premium, w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam na polsatboxgo.pl i w aplikacji Polsat Box Go.

Może Cie zainteresować także: 3 polskie produkcje trafią do Crime+Investigation Polsat!

Główny bohater serialu Rafi to typowy lekkoduch – kradnie, kłamie, na co dzień naciąga rzeczywistość i ludzi. Pewnego dnia ulega wypadkowi i trafia w zaświaty. Nową szansę na lepsze życie daje mu Bóg (Olaf Lubaszenko), który zakłada się z Diabłem (Piotr Rogucki), czy do 33. urodzin wyjdzie  na prostą.

Od tego momentu Rafiemu na co dzień towarzyszy postać z zaświatów imieniem Krystyna (w tej roli Danuta Stenka), która daje mu zadania do wykonania. Krystyna pojawia się w najmniej oczekiwanych momentach. Prowadząc z nim inteligentne rozmowy z dużą dozą błyskotliwego humoru – motywuje go do zmiany.

Metafizyka i walka dobra ze złem

Rafi to serial metafizyczno-obyczajowy. Magiczna historia, wybitni aktorzy i dialogi pełne humoru.
To serial wdzięczny do oglądania, z różnym poczuciem humoru. Napełni widzów nadzieją i da energię do życia – mówi Paweł Domagała, odtwórca głównej roli i współpomysłodawca scenariusza produkcji.

Reżyserem „Rafiego” jest Bartosz Prokopowicz, twórca takich tytułów jak m.in. „Szczęścia chodzą parami” czy „Chemia”. „Rafi” to połączenie świata duchowego ze światem realnym, ze światem ludzi, pytania gdzie jest dobro, gdzie jest zło i odpowiedzi na nie. Są tu zwroty akcji, przezabawne dialogi, plejada gwiazd, wyjątkowe, inteligentne, abstrakcyjne poczucie humoru – mówi Bartosz Prokopowicz.

W obsadzie „Rafiego” znalazło się mnóstwo gwiazd, w tym pomysłodawcy produkcji: Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała oraz Danuta Stenka, Anna Cieślak, Paulina Gałązka, Piotr Głowacki, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt.

Za scenariusz odpowiadają Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski. Producentem serialu jest TFP. 

„Rafi” jest promowany utworem o tym samym tytule z najnowszej płyty Pawła Domagały „Narnia”. Autorem tekstu jest Paweł Domagała, muzykę skomponował razem z Łukaszem Borowieckim.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Polsat Box Go